Iranian Agriculture News Agency

محمد عباس‌زاده مصدوم نبود و علت اینکه از ابتدا در زمین حضور نداشت را شما نمی‌دانید. خدا را شکر همه بازیکنان ما از جمله عباس‌زاده سالم هستند و امروز هم او برای ما بازی کرد و مشکلی هم وجود نداشت.

نکونام: اگر استقلال موقعیتی داشت به من نشان دهید

به گزارش ایانا به نقل از "ورزش‌سه"،  جواد نکونام بعد از کسب تساوی مقابل استقلال تهران در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. سخنان نکونام به شرح زیر است:
ای کاش قرعه بهتری در ابتدای فصل داشتیم
متاسفانه قرعه نساجی سخت است. از هفته اول با تیم های مدعی بازی کردیم. شاید در این بین فقط یک تیم مدعی نبود. بقیه تیم ها یا برای قهرمانی می جنگند و یا دنبال کسب سهمیه هستند. با پرسپولیسی بازی کردیم که به نیمه نهایی آسیا رفته. با استقلالی بازی کردیم که از گروه سختش در آسیا صعود کرده و در قطر با 10 نفر از السد مساوی گرفت. با سایپایی بازی خواهیم کرد که دنبال سهمیه است. همینطور با سپاهانی که مدعی قهرمانی است. با این تیم ها هم باید بازی کنیم و فقط دنبال این هستیم خوب نتیجه بگیریم. برای ما بهتر بود که قرعه مان کمی فرق می کرد ولی این قرعه برای ما افتاده و باید با همه توان بازی کنیم.

اگر استقلال موقعیتی داشت به من بگویید
نکونام در ادامه گفت: خیلی خوشحالم که مقابل تیم سابقم قرار گرفتم و تمام توانم را به کار بستم تا تیمم موفق باشد. تیم ما خوب بازی کرد و ما مسابقه را خوب کنترل کردیم. می‌دانستیم استقلال برای برد به زمین می‌آید و با وجود اینکه آنها با گذاشتن چهار بازیکن هجومی در خط حمله کاملا تهاجمی بودند ما کاملاً تیم آنها را کنترل کردیم. برخی اشتباهات فردی باعث شد که تیم استقلال فقط به ارسال‌ روی بیاورد و آنها موقعیت گل چندانی نداشتند. اگر آنها موقعیتی داشتند شما به من بگویید. فقط آخر بازی بود که با آوردن دو بازیکن بلندقد به بازی مستقیم روی آوردند و برای دقایقی خطرناک شدند. اگر ما در ضدحملات دقت می‌کردیم می‌توانستیم به موفقیت برسیم.
آقای زرگر پنالتی صد در صد ما را نگرفت
 امروز دو هند در محوطه جریمه اتفاق افتاد که نمی‌خواهم در موردش نه صحبتی کنم و نه چیزی بگویم فقط می‌خواهم بپرسم آیا هند پنالتی بوده یا نه؟ فقط می‌خواهم اطلاعاتم بالا برود. دو توپ برخورد به دست داشتیم که به نظر من یکی از آنها پنالتی صددرصد بود آقای زرگر آن را نگرفت امیدوارم پنالتی نباشد وگرنه با این اشتباه می‌شود هفت بازی که به ضرر ما سوت زدند.
با حریف آسیایی بازی داریم
 امروز آقای زرگر قضاوت خوبی داشت و یکی دو خطای طبیعی رخ داد ولی باز هم تأکید می‌کنم امیدوارم در مورد صحنه‌های پنالتی اشتباهی صورت نگرفته باشد. چون ممکن بود یک تیم برنده شود. در مورد بازی با سایپا هم فردا ریکاوری می‌کنیم و همه فکر و ذکرمان را روی آن مسابقه می‌گذاریم. با حریفی بازی دارم که تیمی قدرتمند است و برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا می‌جنگد.
بیکار نیستم که به کنفرانس مطبوعاتی بیایم
من به دوستان اعلام کرده‌ام اگر می‌شود بعد از تمرین به کنفرانس بروم. درست است که استقلال دیر رسیده ولی من نمی‌توانم برنامه تیمم را با استقلال بچینم. من برنامه تیمم را از اردو تا پایان مسابقه می‌چینم. ما روز گذشته ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه جلسه تیمی داشتیم و آیا درست است جلسه تیمی‌ام را رها کنم و به کنفرانس بیایم؟ از شما می‌پرسم از سال گذشته تا حالا در کدام کنفرانس شرکت نکرده‌ام؟ من کاملاً به رسانه‌ای‌ها احترام می‌گذارم ولی اگر کسی ناراحت شود تیمم برایم مهم‌تر است. شما رسانه‌ای‌ها هم اینجا هستید که نساجی موفق شود وگرنه من در هتل بیکار نبودم! اگر بیکار بودم قطعاً در کنفرانس شرکت می‌کردم. اگر از ساعت یک به بعد هر ساعتی کنفرانس بگذارند تا ساعت ۱۷:۳۰ در خدمت دوستان هستم وگرنه بعد از آن نمی‌توانم بیایم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید