Iranian Agriculture News Agency

شفر با ملی پوشان در دیدار سرنوشت ساز

وینفرد شفر برابر السد کار سختی برای انتخاب یازده بازیکن اصلی خود خواهد داشت.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل السد

به گزارش ایانا به نقل از ورزش سه پیش بینی ترکیب استقلال برای دیدار با السد قطر با توجه به حضور آبی ها در قطر و شرایط رختکن این تیم کار دشواری است و تنها بازیکنی که حضور او در ترکیب استقلال قطعی به نظر می رسد، روزبه چشمی است که در نشست خبری حاضر شد.
مهدی رحمتی در آخرین دیدار استقلال برابر السد به میدان رفت و روز خوبی را سپری نکرد و حالا به نظر می رسد نوبت حسین حسینی است که دروازه بان اول آبی ها باشد و بعد از نزدیک به 4 ماه در یک دیدار رسمی برای استقلال به میدان برود. حسینی آخرین بار در هفته بیست و نهم لیگ هفدهم برابر پیکان به میدان رفته است.
پژمان منتظری و روزبه چشمی دو مدافع مرکزی استقلال در این دیدار خواهند بود و وریا غفوری و میلاد زکی پور شانس بیشتری نسبت به دیگر گزینه ها برای حضور در دو سمت خط دفاعی دارند.
با غیبت فرشید باقری، نویمایر شانس زیادی برای حضور دوباره در ترکیب استقلال دارد و در این دیدار احتمالا در کنار علی کریمی در ترکیب آبی ها به عنوان دو هافبک دفاعی به میدان می رود تا فرشید اسماعیلی مانند همیشه هافبک شماره 10 استقلال و بازی ساز این تیم باشد.
گرو در این دیدار احتمالا نیمکت نشین خواهد بود تا روح الله باقری به ترکیب بازگردد و در کنار مرتضی تبریزی و طارق همام سه مهاجم اصلی تیم شفر را تشکیل دهند تا آبی ها با ترکیب متفاوتی پا به این دیدار بگذارند. البته شفر نشان داده که به گرو علاقه زیادی دارد و این احتمال نیز وجود دارد که سرمربی آبی ها از ترکیب تهاجمی دیدار رفت برابر السد استفاده کند که البته توفیق زیادی نداشت.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید