Iranian Agriculture News Agency

اخراج یا استراحت؟

نخستین تغییر فصل تراکتورسازی با کنار رفتن از جام حذفی اتفاق افتاد و مسؤولان این باشگاه دستور به برکناری سرمربی سرخ پوشان دادند.

توشاک ایران را ترک کرد

به گزارش ایانا به نقل از ورزش سه باخت برابر صنعت نفت آبادان و کنار رفتن از جام حذفی تنها اتفاق منفی برای تراکتورسازی در این دیدار نبود و آنها بعد از این باخت با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کردند؛ اشکان دژاگه که به‌عنوان دومین بازیکن تعویضی از دقیقه ۶۳ وارد زمین شده بود، بعد از رفتن بازی به وقت‌های اضافه، با تصمیم توشاک دوباره تعویض شد که این اتفاق به مذاق کاپیتان دوم تیم ملی خوش نیامد و او با سرمربی ولزی درگیری پیدا کرد.

بعد از این اتفاق و کنار رفتن از جام حذفی، حواشی زیادی در تراکتورسازی اتفاق افتاد و در نهایت شایعه برکناری جان توشاک به میان آمد و با غیبت او در جلسه ریکاوری روز بعد از بازی(شنبه) این تیم قوت گرفت که البته عنوان شده بود محمدرضا زنوزی، مالک این باشگاه که در کازان روسیه به سر می‌برد، دستور داده توشاک فعلا در تمرینات حضور پیدا نکند تا درباره آینده او تصمیم‌گیری شود.

دیروز یکشنبه تراکتورسازی تمرینی نداشت و به بازیکنان این تیم استراحت داده شده بود ولی ظاهرا به دلیل بازگشت علیرضا اسدی، مدیر عامل این باشگاه از روسیه و حضور در تبریز، تصمیماتی اتخاذ شده و مسؤولان تراکتور برای پایان همکاری با توشاک به جمع‌بندی رسیده‌اند.

هرچه بود درست بعد از ۱۰۰ روز از عقد قرارداد بین تراکتورسازی و توشاک، این باشگاه تصمیم به برکناری سرمربی ولزی خود گرفت و بلیت بازگشت او از ایران را هم برای او تهیه کرد.

طبق برنامه قرار بود جان توشاک ساعت ۱۵ دیروز یکشنبه تبریز را به مقصد استانبول ترک کند که این اتفاق نیافتاد و پرواز دیگری برای بامداد امروز دوشنبه برای او مد نظر گرفته شد.

بالاخره حدود ساعت ۰۱:۳۰ بامداد امروز دوشنبه برخی مسؤولان باشگاه تراکتورسازی در فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز حضور یافتند تا امور مربوط به خروج از کشور توشاک را انجام دهند که در نهایت حدود ساعت ۰۲:۱۰ این سرمربی کوله بر دوش و چمدان بر دست به فرودگاه تبریز آمد و راهی استانبول شد.

با این وجود زنوزی، مالک باشگاه تراکتورسازی و شرکت هواپیمایی آتا، برای افتتاح پرواز تهران- کازان این شرکت به روسیه سفر کرده و بامداد فردا سه‌شنبه به تبریز باز خواهد گشت تا تصمیم‌گیری نهایی بگیرد ولی به اسدی، مدیر عامل و دیگر مسؤولان زیر مجموعه خود دستور داده تا علاوه بر برگزاری جلسه تمرینی امروز دوشنبه، جلسه فنی هم برای انتخاب سرمربی جدید برگزار کنند و نتیجه را به او گزارش دهند.

البته شایعاتی مبنی بر دادن استراحت به توشاک از سوی مسؤولان باشگاه تراکتورسازی مطرح شده ولی به نظر نمی‌رسید این اخبار درست باشد و اینطور که پیداست توشاک و تراکتور به پایان راه رسیده‌اند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید