Iranian Agriculture News Agency

کنفرانس خبری پیش از دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر

سرمربی الدحیل قطر: امیدوارم که نبازیم. بازی فوتبال ۵۰-۵۰ است و بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم. از نظر تکنیکی و بدنی هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. برای تاریخ باشگاه ما خیلی مهم است که در این بازی پیروز شویم.

نبیل معلول: ما اینجا رسیدیم که بجنگیم، نه این که ببازیم.

به گزارش ایانا به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نبیل معلول سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر در کنفرانس خبری پیش از دیدار برگشت تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل در جمع اصحاب رسانه گفت: پرسپولیس تیم خوبی است. الدحیل امسال استارت خوبی زد. ما به دنبال جزئیات هستیم چون جزئیات در این دیدار نتیجه بازی را رقم می‌زند. امیدوارم بتوانیم در بازی فردا پیروز شویم و برای اولین بار به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان راه پیدا کنیم.

وی افزود: شک نداریم که بازی بزرگی برای پرسپولیس است و آنها خودشان را برای این دیدار آماده کرده‌اند. با این حال ما خودمان را از نظر ذهنی برای این جدال آماده کرده‌ایم و مثبت فکر می‌کنیم. از هیچ چیز نمی‌ترسیم و بازیکنان ما تجربه کافی دارند. ما اینجا رسیدیم که بجنگیم، نه این که ببازیم.

نبیل در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه تاکتیک خاصی برای تقابل با هواداران پرسپولیس دارد، تصریح کرد: تجربه من می‌گوید که این تماشاچیان نیستند که بازی می‌کنند بلکه بازیکنان هستند که بازی می‌کنند. به همین دلیل جزئیات در این بازی اهمیت زیادی دارد. در بازی اول، توپ و میدان دست ما بود و برای دقایقی در نیمه دوم، ‌ پرسپولیس بازی را در اختیار داشت که ما باز هم کنترل را به دست آوردیم. در پایان بازی، سناریو اینطور خواهد بود که کسی راجع به تماشاگران صحبت نخواهد کرد و تنها درباره بازیکنان صحبت خواهد شد.

سرمربی الدحیل در خصوص آخرین وضعیت بوضیاف، بازیکن مصدوم الدحیل خاطرنشان کرد: او بازیکن مهمی برای ماست. گرچه او ۶ هفته در کنار ما نبود. چند بازیکن مصدوم دیگر به جمع ما برمی‌گردند. پرسپولیس هم غایبانی دارد که روی بازی آنها تاثیر می‌گذارد. پرسپولیس با تمام بازیکنانش چهارشنبه بازی کرد اما ما استراحت کردیم.

معلول در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا الدحیل در بازی فردا تدافعی بازی می‌کند، عنوان کرد: ما تهاجمی بازی می‌کنیم. فلسفه تیم ما این است و برای حمله و جنگ آمدیم.

سرمربی الدحیل قطر در مورد آینده شغلی‌اش در صورت شکست مقابل پرسپولیس افزود: امیدوارم که نبازیم. بازی فوتبال ۵۰-۵۰ است و بازی سختی مقابل پرسپولیس داریم. از نظر تکنیکی و بدنی هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. برای تاریخ باشگاه ما خیلی مهم است که در این بازی پیروز شویم.

نبیل معلول در واکنش به این موضوع که تساوی در بازی فردا با توجه به این که الدحیل ۹ بازی پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شده، برای این تیم شکست محسوب می‌شود، گفت: ما فشاری حس نمی‌کنیم و امیدواریم که نبازیم. ما به بازی در آزادی مقابل پرسپولیس آشنا هستیم. بازی نزدیکی بین دو تیم خواهد بود اما حالا که به این جا آمدیم، می‌خواهیم قدرت خودمان را نشان دهیم و پیروز شویم. با این حال هیچ گونه فشاری روی ما نیست.

سرمربی نماینده قطر درباره تقابل با خط دفاع قدرتمند پرسپولیس در دیدار فردا، افزود: ما آمدیم در یک بازی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم. ما الکی به اینجا نرسیدیم. همه تیم‌هایی که به این مرحله رسیدند کیفیت بالایی دارند. سعی می‌کنیم همانند بازی رفت به پرسپولیس گل بزنیم و در بازی مقابل این تیم به پیروزی برسیم. پرسپولیس دفاع خوبی دارد اما ما قدرت تهاجمی کافی برای گل زدن داریم.

وی در پایان تصریح کرد: ما تجربه بازی کردن با تماشاچی و بدون تماشاچی داریم. درست است که بازیکنان پرسپولیس به بازی مقابل تعداد زیاد تماشاگر عادت دارند اما ما نیامدیم که ببازیم. چه هوادار باشد، چه نباشد، ما به دنبال کسب نتیجه هستیم.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید