Iranian Agriculture News Agency

​مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان گفت: سال گذشته بیش از 5 هزار تن انواع محصولات کشاورزی در غرف دایم و موقت تشکل های بخش کشاورزی استان عرضه شده است.

عرضه مستقیم بیش از ۵ هزار تن انواع محصولات کشاورزی

به گزارش خبرنگار ایانا در استان همدان، مجید مسلمی راد راه اندازی مراکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی  در قالب غرف دایم و موقت را در بازار رسانی محصولات کشاورزی موثر دانست و از راه اندازی فروشگاه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در شهر همدان توسط اتحادیه تعاون روستایی خبر داد. 

وی افزود: این غرف به منظور عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و با مشارکت اتحادیه های استانی از جمله تعاون روستایی ، کشاورزی ، دامداران و مرغداران راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: بازاریابی محصولات کشاورزی با بهره گیری از کسب و کارهای جدید به خصوص استارت آپ ها در اولویت فعالیت تعاون روستایی استان همدان قرار دارد که در این زمینه آپ خرید و فروش آنلاین محصولات کشاورزی بزودی معرفی خواهد شد.

مدیر سازمان تعاون روستایی استان همدان در ادامه با اشاره به ضرورت ورود تشکل‌های بخش کشاورزی به بورس کالا به خصوص محصولات کشاورزی گفت: افزایش عرضه محصولات کشاورزی در بورس سبب شفافیت معاملات و قیمت گذاری محصولات کشاورزی می‌شود در این راستا سیر و کشمش از محصولات مهم و برند استان همدان است که در بورس عرضه می‌شوند و عرضه گردو در بورس نیز در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید