Iranian Agriculture News Agency

برگی دیگر به افتخارات استان همدان در همایش روز جهانی خاک رقم خورد؛

تقدیر از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان به‌عنوان سازمان برتر در حوزه حفاظت از خاک

از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان در همایش روز جهانی خاک به‌عنوان سازمان برتر تقدیر به عمل آمد.

تقدیر از رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان به‌عنوان سازمان برتر در حوزه حفاظت از خاک

به گزارش خبرنگار ایانا در همدان، در همایش روز جهانی خاک که در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر به رضا بهراملو، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از زحمات و تلاش‌های سازمان جهاد کشاورزی استان همدان و مدیریت آب‌وخاک و امور فنی مهندسی در حوزه حفظ و حراست خاک همچنین اقدامات انجام‌شده در سال ۱۴۰۱ تقدیر به عمل آمد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان دراین‌باره توضیح داد: سرمایه اصلی و بستر مناسب برای هر نوع فعالیت کشاورزی خاک است لذا ضمن بهره‌برداری از این نعمت خدادادی وظیفه‌داریم اقدامات لازم برای حفظ و حراست از آن را در دستور کار داشته باشیم تا این مهم برای آیندگان حفظ شود.

بهراملو بابیان اینکه خاک و آب از مهم‌ترین دغدغه‌ها در مدیریت همه‌جانبه کشاورزی استان است افزود: تعریف و اجرای پروژه‌های متعدد در حوزه خاک‌ورزی و حفاظت از خاک با دقت و جدیت در سازمان جهاد کشاورزی همدان پیگیری می‌شود و یکی از اولویت‌های این سازمان به شمار می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه ترویج نیز تمام تلاش همکاران جهادی این است که مردم به‌ویژه بهره‌برداران از اهمیت خاک و لزوم اجرای عملیات لازم برای حفظ و حراست از این عنصر حیاتی را سرلوحه اقدامات قرار دهند، از همین رو دلیل دو رویکرد اصلی اجرای طرح‌های خاک‌ورزی و حفاظت از خاک از یک‌سو و اطلاع‌رسانی از سوی دیگر مهم‌ترین محور فعالیت‌ها در حوزه حفظ خاک است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان یادآور شد: خاک بستر تولید غذا به‌عنوان مهم‌ترین عنصر زندگی بشر است بنابراین با تمام قوا در تلاش هستیم خاک پاک و غنی حفظ شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید