Iranian Agriculture News Agency

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از برگزاری نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در این سازمان خبر داد.

برگزاری نمایشگاه عکس عفاف و حجاب در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان

به گزارش خبرنگار ایانا از استان هرمزگان ، حجت الاسلام و المسلمین علی شرفی اظهار کرد: نمایشگاه عکس عفاف و حجاب بمناسبت هفته عفاف و حجاب در سازمان جهادکشاورزی هرمزگان برگزار شد.

وی در خصوص هدف برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه اشاعه و ترویج فرهنگ غنی حجاب وعفاف و تشویق جوانان می باشد .

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان در ادامه ابراز کرد: این نمایشگاه عمل ارزشمندی برای ترویج فرهنگ غنی اسلامی است و می‌تواند افکار واندیشه‌های غنی اسلامی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دهد.

شرفی اظهار داشت: برپایی این نمایشگاه‌ها با موضوعات ارزشی و بومی در ادارات و سازمان‌ها می‌تواند نقش مهمی در جهت آشنایی هرچه بیشتر مردم و مسئولین با ارزش های اسلامی و بومی ایفا کند .

به گفته وی، اثبات این موضوع که زنان با حجاب می توانند در فعالیت های اجتماعی حضور یابند و حجاب مانع عقب ماندگی زنان جامعه نیست، از مهمترین اهداف برگزاری دیگر این نمایشگاه است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید