Iranian Agriculture News Agency

مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی استان هرمزگان:

مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی استان هرمزگان با اشاره به اینکه بهره برداران بایستی از تدارک سموم کشاورزی از طریق سایت های اینترنتی خودداری کنند، گفت: تصاویر دوکالای تقلبی و قاچاق کانسیل و ناتیوو منتسب به شرکت بایرپارسیان در سایت های اینترنتی و کانال های تلگرامی تحت عنوان " نیاز روز" و " افزار با ما" منتشر شده که بهره برداران بایستی از تدارک سموم کشاورزی از طریق سایت های اینترنتی خودداری کنند.

 ممنوعیت تبلیغ و خریدو فروش سموم دفع آفات نباتی در فضاهای مجازی

به گزارش خبرنگار ایانا از هرمزگان، سیدعبدالرضا اشرف منصوری اظهار کرد: براساس گزارشات واصله مبنی بر درج تصاویر دوکالای تقلبی و قاچاق کانسیل و ناتیوو منتسب به شرکت بایرپارسیان در سایت های اینترنتی و کانال های تلگرامی تحت عنوان " نیاز روز" و " افزار با ما" و باتوجه به ممنوعیت هر گونه تبلیغ و خریدو فروش سموم دفع آفات نباتی در فضاهای مجازی ، بهره برداران بایستی از تدارک سموم کشاورزی از طریق سایت های اینترنتی خودداری کنند.

وی همچنین افزود: در صورت مشاهده این نوع تبلیغ و خریدو فروش سموم دفع آفات نباتی در فضاهای مجازی، متخلفین به مراجع ذیصلاح معرفی خواهند شد.

مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی استان هرمزگان در ادامه در خصوص برخی مشخصات لازم برای شناسایی کالای تقلبی از اصلی آن ابراز داشت: قیمت کالای تقلبی 5 برابر قیمت کالای عرضه شده توسط شرکت بایر پارسیان بوده، ماده  موثره درج شده روی بطری ها مربوط به علف کش های گندم می باشد، آدرس و مشخصات درج شده بر روی بطری کاملا غلط است و از آرم شرکت بایر برای گمراهی بهره برداران استفاده شده است.

اشرف منصوری در پایان خاطرنشان ساخت: تصاویر محصولات و سایت های یادشده در سایت اینترنتی سازمان حفظ نباتات به نشانی www.PPO.IR قابل دسترسی است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید