Iranian Agriculture News Agency

رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان:

رییس سازمان جهادکشاورزی هرمزگان با اشاره به اینکه هیچ کمبودی از نظر تامین گوشت قرمز ومرغ در استان وجود نخواهد داشت، گفت: گوشت قرمز و مرغ ماه رمضان به میزان کافی تامین شده است.

گوشت قرمز و مرغ ماه رمضان تامین شده است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان هرمزگان، علی باقرزاده همائی اظهار کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی با تشکل های بخش خصوصی و تولیدکنندگان گوشت مرغ و جوجه ریزی که در واحدهای مرغداری استان انجام شده ، پیش بینی می شود بیش از 3 هزار و 350تن گوشت مرغ در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری در واحدهای مرغداری استان تولید شود.

وی با تاکید بر اینکه با روانه شدن این میزان گوشت مرغ به بازار مصرف، هیچ کمبودی از نظر تامین گوشت مرغ گرم در استان وجود نخواهد داشت، افزود: در حال حاضر شرکت پشتیبانی امور دام استان نیز اقدام به ذخیره سازی حدود یک هزار و 100 تن گوشت مرغ به صورت منجمد نموده که این روند در حال استمرار است.

این مسوول ادامه داد: در صورت احساس کمبود گوشت مرغ به هر دلیلی، به میزان مورد نیاز به بازار عرضه خواهد شد.

باقرزاده همائی همچنین در خصوص تامین گوشت قرمز استان در ماه مبارک رمضان ابراز داشت: کشتارگاه صنعتی دام با تامین دام زنده به میزان کافی این آمادگی را ایجاد نموده که گوشت قرمز استان در قالب کشتاردام سبک و سنگین در اختیار واحدهای صنفی قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: میزان 100 تن گوشت قرمز نیز به صورت منجمد توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان ذخیره سازی شده که در صورت نیاز به بازار تزریق خواهد شد .

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید