Iranian Agriculture News Agency

با دستور وزیرراه و شهرسازی و در جهت تسریع جبران خسارت‌های ناشی از سیل

​با دستور وزیر راه وشهر سازی، نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان جهت تسریع در جبران خسارت‌های ناشی از سیل در این مناطق مستقر شدند.

استقرار نمایندگان جهاد کشاورزی در مناطق سیل‌زده هرمزگان

به گزارش خبرنگار ایانا در استان هرمزگان، محمد اسلامی وزیر راه وشهر سازی اظهار کرد: نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی جهت تسریع در جبران خسارت‌های ناشی از سیل در این مناطق مستقر شدند.

وی افزود: زمین‌های این روستا مستعد برای کشاورزی هستند و ضمن راه حلی برای حفظ آنها خسارت وارده به کشاورزان نیز باید پرداخت شود.

وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه با شناسایی مسیر آب در روستاها برای مسدود  کردن آنها اقدام شود و از خسارتهای احتمالی در  آینده جلوگیری شود، ابراز داشت: منازلی که در بستر رودخانه قرار دارند باید جابجا شوند و ایمن سازی روستاها در دستور کار قرار گیرد.

اسلامی ، دستور داد که نمایندگان جهاد کشاورزی به منظور تشکیل پرونده های مربوط به خسارت های وارد شده به زمین های کشاورزی، سریعا در روستاهای سیل زده مستقر و برای جبران این خسارت ها اقدام شود.

وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان همچنین در پایان از راه های روستایی این منطقه نیز بازدید نمودند که در این بازدید وزیر راه و شهرسازی دستوراتی پیرامون تسریع در تکمیل طرح‌های راهسازی به ویژه راههای روستایی صادر کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید