Iranian Agriculture News Agency

"ساداتی نژاد" در جمع خبرنگاران اعلام کرد:

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در بودجه سال 1401 با ایجاد یک ردیف درآمد اختصاصی تلاش کردیم منابع طبیعی را به سمت اقتصادی اداره کردن پیش ببریم که با تصویب آن توسط مجلس شورای اسلامی شرایط مطلوب تری را در سال آینده خواهیم داشت.

اختصاص ردیف درآمد در بودجه 1401 برای صیانت از منابع خاک کشور

به گزارش خبرنگار ایانا، سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه افتتاح و بازدید از ششمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی، سامانه نوین آبیاری، ماشین آلات، نهاده ها و کشت های گلخانه ای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خاک بستر حیات و یک میراث بین نسلی است و همه ما وظیفه داریم برای صیانت از منابع آب و خاک کشور تمام تلاش خود را به کار ببندیم که این کار به عزم ملی و مردمی نیاز دارد.

وی با بیان این که سمن ها و مردم بهترین حافظان آب و خاک این کشور هستند، ابراز امیدواری کرد: با کمک رسانه ها به عنوان بزرگترین حامی آب و خاک کشور و تزریق علم و فناوری بتوانیم شرایط مطلوبی را برای آب و خاک ایجاد کنیم.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: در بودجه سال 1401 با ایجاد یک ردیف درآمد اختصاصی تلاش کردیم منابع طبیعی را به سمت اقتصادی اداره کردن پیش ببریم که با تصویب آن توسط مجلس شورای اسلامی شرایط مطلوب تری را در سال آینده خواهیم داشت.

وی با اشاره به این که ما در کنار توسعه کشور خواهیم بود و با توسعه مقابله نخواهیم کرد، عنوان کرد: سازمان محیط زیست و منابع طبیعی در کنار هم، در حوزه ایجاد اشتغال، کسب و کارها و حوزه زیرساخت های کشور،  توسعه و حفاظت از منابع طبیعی کشور را رقم خواهند زد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید