Iranian Agriculture News Agency

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی:

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: کل طرح 46 هزار هکتاری انتقال آب با لوله به دشت سیستان تا 10 اسفند ماه سال جاری باید زیر بار برود، مشکلاتش رفع و کشاورزان از مزایای آن بهره مند شوند.

 طرح 46 هزار هکتاری انتقال آب به دشت سیستان باید تا اسفند ماه تکمیل شود

به گزارش ایانا، مهندس عباس کشاورز امروز در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح آبیاری دشت سیستان در ناحیه عمرانی زهک 3 در جمع خبرنگاران، ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: امروز برای دومین بار از طرح 46 هزار هکتاری انتقال آب با لوله به دشت سیستان که با عنایت مقام معظم رهبری برای احیای کشاورزی سیستان و رونق کسب و کار، افزایش تولید و بهبود معیشت مردم استان، اجرا شده است، بازدید کردم.

وی با تاکید بر این که کل طرح 46 هزار هکتاری انتقال آب با لوله به دشت سیستان تا 10 اسفند ماه سال جاری باید زیر بار برود، مشکلاتش رفع و کشاورزان از مزایای آن بهره مند شوند، خاطرنشان کرد: پیشرفت کار نسبت به بازدید قبلی ام از اجرای طرح، در برخی مناطق خیلی خوب بوده و در برخی مناطق دیگر نارسایی هایی وجود دارد که باید برطرف شود.

کشاورز با اشاره به گفتگوی خود با بهره بردران، مجریان طرح و مسئولان استانی و شهرستانی، گفت: مقرر شد برای تسریع در روند کار، این طرح در برخی مناطق به صورت دو شیفت اجرا شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید