Iranian Agriculture News Agency

مرتعداران استان تهران برای ثبت مشخصات در سامانه سمطا و اخذ شناسه یکتا اقدام کنند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از مرتعداران استان درخواست کرد تا برای ثبت مشخصات در سامانه سمطا و اخذ شناسه یکتا به اداره کل منابع طبیعی استان و یا شهرستان‌ها مراجعه کنند.

مرتعداران استان تهران برای ثبت مشخصات در سامانه سمطا و اخذ شناسه یکتا اقدام کنند

به گزارش ایانا به نقل از اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران، رضا بیانی اظهار داشت، با توجه به ممنوعیت هرگونه اقدامی در راستای ارائه خدمات به مرتعداران خارج از سامانه سمطا، برای اخذ شناسه یکتا  جهت تثبیت شغل مرتعداری و برای ارائه خدمات الکترونیکی و برخط و شفاف به بهره‌برداران، از کلیه مرتع‌داران تقاضا می‌شود جهت ثبت اطلاعات خود در سامانه سمطا به اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران و یا ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌های تابعه مراجعه کنند.

وی افزود: مدارک مورد نیاز در هنگام مراجعه تصویر کارت ملی مرتعدار و ارائه شماره تلفن همراه و ثابت و آدرس محل سکونت ایشان است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران خاطرنشان کرد: با ثبت اطلاعات در سامانه سمطا، امکان دریافت خدمات الکترونیکی شامل اخذ شناسه یکتا جهت تثبیت شغل مرتعداری، تمدید پروانه چرای دام، اصلاح سوابق ممیزی دامداران، مشاهده سوابق و وضعیت پروانه و اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با مراتع فراهم خواهد شد.

 

منتشرکننده خبر: زینب سادات حسینی فر

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید