Iranian Agriculture News Agency

اعطای نشان برتر مدیر ارشد ارتباط گستر به رئیس سازمان منابع طبیعی

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور نشان برتر مدیر ارشد ارتباط‌گستر نوزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی را دریافت کرد.

اعطای نشان برتر مدیر ارشد ارتباط گستر به رئیس سازمان منابع طبیعی

به گزارش ایانا به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، پنجاه و پنجمین نشست هفتگی طرح مردم کاشت یک میلیارد درخت، با اعطای نشان برتر مدیر ارشد ارتباط‌گستر نوزدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی به عباسعلی نوبخت از سوی رییس روابط عمومی خانه ایران، در راستای تعامل و همکاری با رسانه‌ها، اطلاع‌رسانی و حمایت از روابط عمومی‌های مجموعه این سازمان در سراسر کشور برای تحقق اهداف و برنامه‌های منابع طبیعی تقدیر شد.

بنابراین گزارش، رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: با همکاری و اطلاع‌رسانی رسانه‌ها، صداوسیما و پشتکار روابط عمومی‌های این سازمان و وزارت جهاد کشاورزی، فعالیت‌ها و طرح‌های منابع طبیعی از جمله طرح ملی کاشت یک میلیارد درخت معرفی و با مشارکت مردمی اجرا می‌شود.

عباسعلی نوبخت افزود: امروزه بسیاری از مسئولان، پروژه‌‌های منابع طبیعی ازجمله ارتقای پوشش گیاهی، آبخیزداری و آبخوان‌داری را از اولویت کارهای زیرساختی می‌دانند و این موضوع مدیون اطلاع‌رسانی و تبیین اهمیت و مزایای طرح‌های منابع طبیعی از سوی رسانه‌های جمعی، روابط عمومی‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد است.

وی درهمین حال از حمایت صداوسیما و حضور این رسانه ملی در استان‌ها برای اطلاع‌رسانی درست از مراحل مختلف طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت تقدیر کرد.

نوبخت اظهار داشت که به نمایندگی از مدیران و افرادی که برای سازمان منابع طبیعی زحمت می‌کشند این نشان را دریافت می‌کند.

در ادامه این نشست، رئیس روابط عمومی خانه ایران هوشمند سفیدی با تأکید بر معرفی مدیران ارشد و ارتباط‌گر و بیان نقش آن‌ها در پیشبرد برنامه‌های روابط عمومی گفت: ارتباط شایسته با کارکنان و رسانه‌ها، داشتن بینش قوی، درک اهمیت روابط عمومی، حمایت از اقتدار روابط عمومی در سازمان و پاسخگویی به رسانه‌ها از شاخصه‌های مهم یک مدیر ارشد ارتباط گستر است.

وی افزود: معرفی مدیران ارشد ارتباط‌گستر، نقش مهمی در جلب مدیران به حوزه روابط عمومی دارد.

 سفیدی درباره نقش روابط عمومی‌ها اظهار داشت: روابط عمومی‌ها علاوه بر اطلاع‌رسانی، نقش متقاعد گری مردم برای مشارکت در طرح‌ها و پروژه‌ها را دارند.

رئیس روابط عمومی خانه ایران، شناخت کافی از اهمیت، فواید و روند طرح‌ها را یکی از دلایل مشارکت مردمی عنوان و تصریح کرد: یک روابط عمومی موفق علاوه بر انعکاس اطلاعات درباره برنامه‌ها و طرح‌های سازمان خود باید پژوهش‌مدار، برنامه‌ریز و نظرسنج هم باشد.

وی با اشاره بر توسعه هوش مصنوعی در تمام عرصه‌های کاری گفت: پیش‌بینی می‌شود در انقلاب صنعتی در سال ۲۰۳۰ هوش مصنوعی با انسان تلفیق شود و اکنون نیز با حضور هوش مصنوعی به مرحله‌ای رسیده‌ایم که برای هر فرد باید اطلاعات ویژه آن را تهیه کرد و این امر نشان‌دهنده سخت‌تر شدن فعالیت روابط عمومی‌ها است.

سفیدی بر توسعه فناوری‌های نوین در فعالیت روابط عمومی‌ها تأکید ورزید.

گفتنی است؛ نشان برتر مدیر ارشد ارتباط گستر در هجدهمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی به مخبر معاون رئیس‌جمهوری اعطا شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید