Iranian Agriculture News Agency

جعفرزاده ایمن‌آبادی:

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی شفاف‌سازی در نحوه تخصیص ارز را موجب جلوگیری از فساد و رانت دانست و گفت که بروز پدیده‌هایی مثل بابک زنجانی محصول عدم شفافیت بوده است.

جیب‌های بسیاری به بهانه دور زدن تحریم پر شد

به گزارش گروه سیاسی ایانا، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، اظهار کرد: بروز پدیده‌هایی مثل بابک زنجانی محصول عدم شفافیت بود و اگر کسانی به دنبال عدم شفافیت هستند یعنی پشت‌صحنه‌هایی برای خوددارند. متأسفانه به بهانه دور زدن تحریم، شاهد این بودیم که جیب‌های بسیاری پر شد و یک عده که متقاضی تحریم هستند و از آن‌ها به‌عنوان کاسبان تحریم یاد می‌شود درواقع به فکر جیبشان هستند.

وی افزود: ما به دنبال شفاف‌سازی هستیم و هیچ‌کس نباید این دغدغه را داشته باشد که در صورت شفاف‌سازی دست ما برای آمریکایی‌ها رو می‌شود.

این عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس بابیان اینکه «ارز برای کالاهای اساسی ضروری و اجتناب‌ناپذیر اختصاص می‌یابد» تأکید کرد: نمی‌شود در چنین شرایطی کسی نداند که ارز تخصیصی چطور هزینه شده است. من کاملاً موافق شفاف‌سازی در مورد نحوه تخصیص ارز هستم.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: انتشار اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی جلوی بسیاری از فسادها،‌ رانت‌ها، دزدی و ظلم به مردم را می‌گیرد و اگر کسی در برابر این شفاف‌سازی مقاومت می‌کند باید به دیده تردید به او نگاه کرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید