Iranian Agriculture News Agency

واکنش تابش درباره نامه‌ به سران نظام برای مذاکره با ترامپ

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید گفت: نامه برخی افراد به سران نظام برای مذاکره با ترامپ موضع اصلاح‌طلبان نیست.

 نامه به سران نظام، موضع اصلاح‌طلبان نیست

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری ایانا محمدرضا تابش عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، درباره نامه مشترک برخی اصلاح‌طلبان تندرو و اپوزیسیون خارج کشور به مسئولان عالی نظام درباره مذاکره مستقیم با آمریکا گفت: قطعاً همه اصلاح‌طلبان با این نامه موافق نیستند. به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان گفت متن این نامه موضع جریان اصلاحات برای مذاکره با آمریکا است.

او بابیان اینکه این نامه تنها نظر و تحلیل شخصی افرادی است که آن را نگاشته‌اند، ادامه داد: البته نقدهایی نیز به این نامه وارد است، به‌طور مثال در نامه نگاشته شده، کشورمان را با کره شمالی مقایسه کردند که باید با آمریکا مذاکره مستقیم داشته باشد که این نادرست است.

نماینده مردم اردکان در مجلس با تأکید بر اینکه وضعیت ایران و کره شمالی متفاوت است، افزود: ایجاد این تردید در کشور که از سر استیصال باید با آمریکائی‌ها مذاکره کنیم، قطعاً به ضرر منافع ملی است.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید مجلس بابیان اینکه مقایسه کشورمان با کره شمالی در این موضع یک بدسلیقگی است، اظهار داشت: همگان به بدعهدی آمریکا در خروج از برجام اذعان دارند. افرادی که این نامه را تدوین کردند به این سؤال که چگونه می‌توان امروز به هیئت حاکمِ این کشور اعتماد کرد؟ پاسخی ندادند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید