Iranian Agriculture News Agency

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب:

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، نمایشگاه «اتماک- آی‌فارم» را نمایشگاهی موفق و مطابق با استانداردهای روز دنیا خواند و گفت: این نمایشگاه به زودی بدل به یکی از مهم‌ترین و موثرترین پل‌های ارتباطی کشاورزی در منطقه خواهد شد.

نمایشگاه «اتماک- آی‌فارم» پل ارتباطی مهم و موثر کشاورزی در منطقه می شود

مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، نمایشگاه «اتماک- آی‌فارم» را نمایشگاهی موفق و مطابق با استانداردهای روز جهان خواند و گفت: این نمایشگاه به زودی بدل به یکی از مهم‌ترین و موثرترین پل‌های ارتباطی کشاورزی در منطقه خواهد شد.

به گزارش ایانا، سید محمد سیدی گفت: این نمایشگاه به عقیده من در حوزه صنعت نمایشگاهی به عنوان یک نمایشگاه تحول‌گرا با جذب مشارکت‌کنندگان بین‌المللی وارد میدان شده و در عرصه کشاورزی که عرصه مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی است؛ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

گام نخست همراه با موفقیت

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه توسعه و گسترش صنعت کشاورزی در کشور بیان کرد: امسال نخستین سال برگزاری این نمایشگاه است و از تدارکات و فعالیت‌های انجام شده توسط برگزارکنندگان به خوبی پیداست که این نمایشگاه در سال نخست خواهد توانست به اهداف مورد نظر دست یابد و به پختگی لازم در سال‌های آینده نیز برسد.

مکان برگزاری ایده‌آل

سیدی برگزاری نمایشگاه «اتماک- آی‌فارم» را در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب یک اقدام هوشمندانه خواند و گفت: در همه جای دنیا، مکان دایر کردن نمایشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. نمایشگاه بین‌المللی «شهر آفتاب» به لحاظ دسترسی به فرودگاه، خیابان‌ها و مبادی مواصلاتی شهری و بین شهری و دسترسی به امکانات حمل و نقل عمومی جانمایی خوبی دارد و برای شرکت‌کنندگان و مخاطبان نمایشگاه، این نقطه قوت بزرگی محسوب می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب دارای امکانات و زیر‌ساخت‌های مناسب نمایشگاهی است و با تکمیل کلیه بخش‌های آن بدل به یکی از بزرگ‌ترین مراکز نمایشگاهی خاورمیانه خواهد شد.

عقب نمی‌مانیم

وی درباره همکاری و هماهنگی برگزارکننده داخلی این نمایشگاه با موسسات و شرکت‌های بین‌‌الملی موفق در عرصه کشاورزی گفت: برگزاری نمایشگاه‌های کشاورزی برای عملیاتی کردن توسعه کشور در عرصه بین‌المللی به عنوان یک ضرورت مطرح است. «اتماک- آی‌فارم» و نمایشگاه‌هایی از این دست خواهند توانست در عرصه تعامل کشاورزی کشور و منطقه با کشاورزی روز دنیا موثر واقع شده و باعث شود در زمینه استفاده از تکنولوژی برای تولید محصولات ارگانیک از چرخه بین‌المللی عقب نمانیم.

نمایشگاه کشاورزی، باغبانی، آبیاری و دام و طیور ( اتماک - آی فارم) که مورد حمایت معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و همچنین مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی قرار گرفته، از 8 تا 11 مرداد ماه در شهر آفتاب تهران برگزار خواهد شد./

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید