Iranian Agriculture News Agency

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه از توزیع روزانه 3.5 تن مرغ گرم در این شهرستان خبر داد.

توزیع روزانه 3.5 تن مرغ گرم در سوادکوه

به گزارش خبرنگار ایانا در مازندران، حمیدرضا شهابیان با اشاره به اینکه در حال حاضر 27 عامل توزیع در شهرستان سوادکوه مرغ گرم عرضه می‌کنند، گفت: از ابتدای امسال تا پایان شهریور ماه به طور میانگین روزانه، 3.5 تن مرغ گرم در این شهرستان توزیع ‌شد.

وی با بیان اینکه با افزایش قیمت گوشت قرمز، گوشت مرغ کالای جایگزین شد، تصریح کرد: با ورود مسافرین و سکونت آنها در این شهرستان بصورت فصلی و مناسبتی، حجم تقاضا به شدت افزایش داشته است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سوادکوه تصریح کرد: برای بهتر شدن روند توزیع و دسترسی آسان تر مردم به گوشت مرغ، برنامه‌ریزی و اقدامات لازم توسط سازمان جهاد کشاورزی استان برای حل این مشکل صورت می‌گیرد اما همچنان تقاضا بالاست و بر همین اساس سعی شد تا بخشی از این تقاضا از طریق توزیع مرغ منجمد پاسخ داده شود.

وی با اشاره به اینکه در این شهرستان توزیع مرغ گرم بصورت مستمر و با قیمت مصوب 24 هزار و 900 تومان صورت می گیرد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون به طور میانگین روزانه 3.5 تن مرغ در سوادکوه توزیع می‌شود و امیدواریم با همکاری بیش از پیش سایر دستگاه‌ها همچون صمت و دامپزشکی روند توزیع و دسترسی مردم برای خرید مرغ آسان تر شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید