Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل پشتیبانی امور دام مازندران خبر داد:

ذخیره فرآورده‌های پروتئینی در مازندران به ۱۰هزار تن رسید

مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مازندران گفت: تاکنون 4 هزار تن گوشت سفید خریداری شد که بخشی از بهای آن پرداخت و مابقی هم در حال پرداخت است.

خرید 4 هزار تنی گوشت سفید در مازندران

به گزارش خبرنگار اینا در مازندران، سیدمحمد جعفری در رابطه با آخرین وضعیت خرید مرغ مازاد از مرغداران استان اظهار کرد: تاکنون ۴ هزارتن گوشت سفید خریداری شد که بخشی از بهای آن پرداخت و مابقی هم در حال پرداخت است.

وی با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام به دنبال کیفی‌کردن خرید است و برای کشتارگاه‌ها هم درجه‌بندی صورت می‌گیرد، ادامه داد: با توجه به اینکه ۶ ماهه دوم سال زمان برداشت مرکبات است و نیاز به سردخانه‌ها دوچندان می‌شود به همین دلیل ضرورت دارد هماهنگی‌های لازم برای ذخیره سازی گوشت سفید و قرمز در سردخانه‌ها صورت گیرد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مازندران ذخیره‌سازی فرآورده‌های پروتئینی در سال گذشته را ۸ هزار و ۳۰۰ تن اعلام کرد و افزود: این میزان ذخیره‌سازی امسال به ۱۰ هزار تن افزایش پیدا کرده است.

جعفری امسال از خرید جو با همکاری سازمان تعاون روستایی در استان خبر داد و تصریح کرد: شرکت پشتیبانی امور دام مازندران ۱۲۷ هزار تن موجودی کالا در بنادر دارد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه ۱۴ هزار و ۸۰۰ تن نهاده دامی در انبارهای این شرکت موجود است، گفت: ۸ هزار و ۷۰۰ تن گوشت قرمز و ۶ هزار تن گوشت مرغ در سردخانه‌ها موجود است.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید