Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

کشاورزان برای سنددار کردن اراضی اقدام کنند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: امور اراضی باید به دنبال این باشد تا کشاورزان را ترغیب کنند به سمت سنددار کردن اراضی کشاورزی خود بروند.

کشاورزان برای سنددار کردن اراضی اقدام کنند

به گزارش خبرنگار ایانا در مازندران، حسن عنایتی کلیجی رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در جلسه هماهنگی صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچگی اراضی کشاورزی گفت: سنددار کردن اراضی کشاورزی باید با قوت بیشتری مورد توجه قرار گیرد و امور اراضی باید به دنبال این باشد تا کشاورزان را ترغیب کنند به سمت سنددار کردن اراضی کشاورزی خود بروند.

وی ادامه داد: رفع تداخلات در برخی شهرستان‌ها به اتمام رسیده است و ثبت اسناد املاک باید پیگیری برای این موضوع داشته باشند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: مناطقی که نقشه‌های آن آماده است تا پایان آذرماه رفع تداخلات آن انجام می‌شود.

این مسئول افزود: در مازندران به‌عنوان قطب کشاورزی کشور، حوزه زمین برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و حساسیت ویژه‌ای در بحث زمین داریم.

عنایتی با بیان اینکه مازندران تامین‌کننده امنیت غذایی کشور است، گفت: با سنددار کردن اراضی کشاورزی بسیاری از مشکلات رفع می‌شود.

وی اضافه کرد: حوزه غذا مربوط به یک قشر، ساختار و دستگاه نیست بلکه همه اجزا و ارکان استان باید تلاش کنند تا به امنیت غذایی و تولید غذا خدشه وارد نشود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید