Iranian Agriculture News Agency

برنامه های سفر وزیر جهاد کشاورزی به مازندران

محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی پنجشنبه به استان مازندران سفر خواهد کرد و از طرح‌ها و پروژه‌های استان بازدید خواهد کرد.

برنامه های سفر وزیر جهاد کشاورزی به مازندران

به گزارش خبرنگار ایانا در مازندران، محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی پنجشنبه به استان مازندران سفر خواهد کرد و در بدو  ورود در شهرستان گلوگاه مورد استقبال استاندار و مسؤولین استانی قرار می‌گیرد.

وی در نخستین برنامه کاری خود به مازندران از زنجیره تولید طیور و کشتارگاه صنعتی ساوانا در شهرستان گلوگاه بازدید خواهد داشت.

وزیر جهاد کشاورزی در ادامه در گلزار شهدای شهرستان بهشهر حضور خواهد یافت و به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام می‌کند.

نیکبخت همچنین از کارخانه شالیکوبی در شهرستان ساری و میاندورود بازدید خواهد داشت.

دیدار و گفت و گو با آیت الله محمدباقر محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مازندران از دیگر برنامه‌های وزیر جهاد کشاورزی در مازندران است.

محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی همچنین با استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تشکل‌ها و فعالان بخش کشاورزی در سالن استانداری مازندران نشست مشترک برگزار خواهد کرد. 

بازدید از مرکز لجستیک و پایانه صادرات محصولات کشاورزی روماک در جویبار از دیگر برنامه‌های وزیر جهاد کشاورزی به مازندران است.

همچنین قرار است نیکبخت از اسکله شیلاتی در شهرستان بابلسر هم بازدید داشته باشد.

وزیر جهاد کشاورزی در انتهای سفر یکروزه خود به استان مازندران با تشکل‌های بخش کشاورزی غرب مازندران دیدار و گفت وگو خواهد داشت و پس از آن مازندران را به مقصد استان گیلان ترک خواهد کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید