Iranian Agriculture News Agency

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:کشاورزی مازندران باید دانش‌بنیان و در این زمینه با توجه به اسناد بالادستی طرح و برنامه ارائه شود.

کشاورزی مازندران باید دانش بنیان شود

به گزارش خبرنگار ایانا در مازندران، با حکم آیت اله ربانی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی رضاپور به عنوان سرپرست حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی مازندران و حجت الاسلام والمسلمین رجب حیدری به عنوان نماینده حاکم شرع در امور واگذاری زمین جهاد کشاورزی مازندران منصوب شد.

این احکام توسط آیت اله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران، رحمانی مهر مدیرکل حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و عنایتی سرپرست سازمان جهاد کشاورزی مازندران اهدا شد.

آیت اله محمدباقر لائینی در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی مازندران و آیین معارفه سرپرست حوزه نمایندگی ولی فقیه جهاد کشاورزی مازندران، اظهار کرد: مازندران دارای شرایط ویژه ای در تولیدات کشاورزی است که مدیر آن باید روحیه و تفکر جهادی و انقلابی داشته باشد و این روحیه را در مجموعه حاکم کند و تخصص لازم در حوزه کشاورزی داشته باشد.

وی ادامه داد: کشاورزی مازندران باید دانش‌بنیان شود و در این زمینه با توجه به اسناد بالادستی طرح و برنامه ارایه شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: کار در جهاد کشاورزی کار بسیار مهمی است و رییس سازمان نیاز به بازوان توانمند دارد که معاونین و مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه از بازوان رییس سازمان هستند.

آیت اله لایینی گفت: همه باید باهم هم‌افزایی و همگرایی خوبی داشته باشند و جهاد کشاورزی را تحول آفرین، پویا، دانش‌بنیان و علمی اداره کنند.

وی اظهار کرد: مازندران از جمله استان هایی است که دارای ظرفیت های بالقوه فراوانی در بخش کشاورزی است و باید با برنامه های نو و جدید راندمان کاری در این بخش افزایش یابد.

 
 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید