Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان خبر داد:

رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان گفت: به سازمان تعاون روستایی تکلیف شده که با همکاری فروشگاه‌های رفاه توزیع هوشمند کالاهای اساسی به درب منازل شهروندان را راه‌اندازی کنند.

راه‌اندازی سیستم توزیع هوشمند کالاهای اساسی به درب منازل

به گزارش خبرنگار ایانا در لرستان، اسفندیار حسنی‌مقدم رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان در جلسه قرارگاه امنیت غذایی اظهار کرد: بر اساس تصمیماتی که در وزارت جهادکشاوری و همچنین ستاد تنظیم بازار و ستاد اقتصادی کشور گرفته شد، قرارگاه امنیت غذایی در سازمان‌های جهادکشاورزی سراسر کشور با حضور تمامی دستگاه‌های ذیصلاح همچون صمت و تعزیرات تشکیل شده است.

 وی خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل قرارگاه تولید، توزیع و نظارت بر نحوه پخش محصولات کشاورزی است که این مهم از سازمان صمت مجزا و به سازمان جهادکشاورزی واگذار شده است.

 رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان با تأکید بر نظارت بازرسهای این مجموعه بر محصولات کشاورزی اعم از تولیدات پروتئینی، گیاهی و آرد و نان، افزود: این نظارتها در زمینه‌های مختلف گرانفروشی، کم‌فروشی، احتکار و دیگر حوزه‌ها خواهد بود.

دکترحسنی‌مقدم بیان داشت: به سازمان تعاون روستایی تکلیف شده که با همکاری فروشگاه‌های رفاه،  توزیع هوشمند کالاهای اساسی به درب منازل شهروندان را راه‌اندازی کنند.

 وی با بیان اینکه سیستم توزیع از طریق سامانه کابوک است، افزود: مرغ، تخم‌مرغ و میوه شب عید از جمله کالاهای اساسی توزیع هوشمند پیش‌بینی شده است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید