Iranian Agriculture News Agency

پرورش دهندگان مرغ گوشتی در محل کار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان حاضر شدند و تامین نهاده‌های مورد نیاز واحدهای مرغ گوشتی را خواستار شدند.

 درخواست پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی برای تأمین نهاده‌های مورد نیاز واحدها

به گزارش خبرنگار ایانا در استان لرستان، حسنی مقدم در این جلسه اعلام کرد کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمنان است و شما تولید کنندگان و تامین کنندگان غذای جامعه سربازان این جنگ نابرابر هستید نتیجه زحمات شما شکست دشمنان در جنگ اقتصادی است ما به‌عنوان متولیان بخش تولید و شما تولیدکنندگان عضو یک خانواده هستیم و در یک راه قدم برمیداریم وظیفه ماست که نیاز تولید شما را تامین کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان افزود: تامین نهاده های دامی با وزارت صنعت، معدن و تجارت(صمت) می باشد و توزیع نهاده ها توسط وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود.

در همین راستا وزیر جهاد کشاورزی با جدیت تمام و تلاش شبانه روزی در حال رایزنی و پیگیری برای ترخیص نهاده‌ها از بنادر است.

این مقام مسئول تصریح کرد علاوه بر این  استاندار لرستان طی نامه‌ای به وزرای کشور و جهاد کشاورزی و همچنین ستاد تنظیم بازار کشور پیشنهاد داده است از محل ذخیره استراتژیک نهاده ها ، مشکل تأمین خوراک دام واحدهای مرغ گوشتی برطرف شود.

وی از مرغداران درخواست کرد این چند روز باقی مانده تامین خوراک مورد نیاز  واحدهای پرورش مرغ گوشتی خود را مدیریت کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان در پایان پیشنهاد کرد بر مبنای موجودی نهاده‌ها در استان جوجه ریزی انجام شود ، همچنین تجزیه و تحلیل برای خوراک جایگزین و پرورش مرغ سایز جهت مصرف کمتر نهاده‌ها از جمله مواردی بود که حسنی مقدم بر آن تاکید داشتند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید