Iranian Agriculture News Agency

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان

نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد؛ فضای مجازی از سیل های ویرانگر بسیار خطرناک تر است زیرا دشمن زیرکانه در جنگهای رسانه‌ای حضور دارد.

اقتدار فرهنگی تضمین کننده اقتدار های علمی، سیاسی، نظامی و اقتصادی است

به گزارش خبر نگار ایانا در استان لرستان؛حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی موسوی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان در گردهمایی نیرو‌های مومن و انقلابی خرم آباد که امروز عصر در مصلی الغدیر خرم آباد و با حضور نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد، فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل علیه السلام، فرمانده انتظامی استان و عموم مردم برگزار شد، افزود؛ امروز جنگ اندیشه، شناخت و ارتباط است دشمن با پردازش اطلاعات افکار ها را تسخیر می کند.

 وی با اشاره به اینکه، دشمن با ایران قوی و مستقل مخالف و اصل نظام را نشانه گرفته است گفت؛ فضای مجازی مشابه چاقوی بسیار برنده ای است که دسته آن در اختیار دشمن است و لبه تیز آن در دست ماست اگر کوتاهی کنیم با ضربات دشمن مواجه خواهیم شد.

 نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد؛ فضای مجازی از سیل های ویرانگر بسیار خطرناک تر است زیرا دشمن زیرکانه در جنگهای رسانه‌ای حضور دارد

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید