Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: تشکل های بخش کشاورزی بازوان توانمندی هستند که به ‌توسعه بخش کشاورزی کمک می کنند.

توسعه بخش کشاورزی با کمک تشکل های این حوزه

به گزارش خبر نگار ایانا در استان لرستان؛ سید عماد شاهرخی در دیدار صمیمی با تشکل‌های بخش کشاورزی با اعلام این خبر گفت: هرچه تشکل‌های بخش کشاورزی قوی تر باشند  توسعه در این بخش با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

 وی افزود به معاونین و مدیران کل دستگاه‌های تابعه تأکید شده در راستای توانمندسازی تشکل‌های بخش کشاورزی نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند و تقویت این تشکلها را نیز به اولویت‌های کاری خود اضافه کنند.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با اشاره به تأکید مقام عالی وزارت بر استفاده از ظرفیت تشکل های بخش کشاورزی گفت: اعتقاد دارم تشکلها بازوان توانمندی هستند که رشد و توسعه بخش کشاورزی استان لرستان کمک می کنند

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت بازاریابی برای فروش گیاهان دارویی اشاره کرد و گفت: گیاهان دارویی برای استان لرستان یک فرصت است، در برنامه افق ۱۴۰۴ باید به ظرفیت ۱۲هزار هکتار کشت گیاهان دارویی برسیم؛ لذا بازاریابی و ایجاد صنایع جانبی و فرآوری گیاهان دارویی باید در راس کار تشکل مرتبط با کشت گیاهان دارویی باشد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید