Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان خبر داد:

رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان در خصوص آخرین وضعیت ذخیره موادغذایی در لرستان، گفت: هم اکنون ذخیره کالاهای اساسی در استان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و شهروندان نگرانی برای تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز را در ایام پایانی سال نداشته باشند.

نظارت ویژه بازرسان بر بازار محصولات غذایی/ کمبود کالای اساسی نداریم

به گزارش خبر نگار ایانا در استان لرستان، اسفندیار حسنی‌مقدم در جلسه قرارگاه امنیت غذایی لرستان، اظهار کرد: با توجه به اینکه وظایف بازرسی و نظارت بر محصولات اساسی غذایی از وزارت صمت به  جهادکشاورزی محول شده، به همین منظور قرارگاه امنیت غذایی با محوریت جهاد و همکاری دیگر دستگاه‌های ذی‌صلاح تشکیل شده است.

 وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی ایام عید، ۹۰ نفر از نیروهای انسانی به عنوان بازرس بر بازار محصولات غذایی و کشاورزی نظارت می‌کنند.

 رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان بر نظارت ویژه بازرسان بر احتکار، تقلب، گرانفروشی و عدم درج قیمت و دیگر موارد مربوط به محصولات غذایی تاکید کرد.

حسنی‌مقدم در خصوص آخرین وضعیت ذخیره موادغذایی در لرستان، گفت: هم اکنون ذخیره کالاهای اساسی در استان در وضعیت مطلوبی قرار دارد و شهروندان نگرانی برای تامین گوشت مرغ و گوشت قرمز را در ایام پایانی سال نداشته باشند.

 وی بیان کرد: در حال حاضر یکهزار تُن گوشت مرغ در سردخانه‌ها به شکل ذخیره داریم، همچنین قریب به ۱۵۰ تُن گوشت گوساله و بره در  استان داریم که به تدریج وارد بازار خواهد شد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید