Iranian Agriculture News Agency

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم به مناسبت هفته دولت از برگزاری همایش آموزشی ، ترویجی معرفی سبد کودی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در استان قم خبر داد .

برگزاری همایش کود در استان قم

به گزارش خبرنگار ایانا، حسین زند مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قم بیان کرد : شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با پیشینه چندین دهه فعالیت در حوزه تامین نهاده های کشاورزی و بویژه کودهای شیمیایی یارانه ای و در راستای خودکفایی کودهای کشاورزی و تولید محصول با کیفیت و کمیت بالا ، با عقد تفاهم نامه با بیش از 140 تولید کننده کودهای کشاورزی در سطح کشور و قرار گرفتن 1641 قلم انواع کودهای شیمیایی، آلی، زیستی و .... سبد کودی متنوع، کامل، با کیفیت و با استانداردهای لازم را در اختیار کشاورزان عزیز و بهره برداران بخش کشاورزی قرار داده است.

وی افزود: در همین راستا ، سومین همایش آموزشی و ترویجی معرفی سبد کودی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی در استان قم در تاریخ چهاردهم شهریور ماه سالجاری و با مشارکت 15 تولید کننده از سراسر کشور و معرفی حدود 100 قلم انواع کودهای کشاورزی جهت بازدید کشاورزان، بهره برداران بخش کشاورزی، کارشناسان و شرکت های تعاونی تولید برگزار خواهد کرد .

.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید