Iranian Agriculture News Agency

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین:

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: در سه ماهه نخست سال جاری، ۲۶ میلیون و ۱۱۸ هزار و ۷۶۴ لیتر سوخت جهت مصرف در حوزه کشاورزی این استان توزیع شده است.

بیش از ۲۶ میلیون لیتر سوخت در حوزه کشاورزی قزوین توزیع شد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، سید ابوطالب مهدویان روز پنجشنبه با اعلام این مطلب افزود: این میزان سوخت برای حرکت ماشین آلات بخش کشاورزی و فعالیت واحدهای تولیدی از سوی شرکت نفت تامین شده است.

وی اضافه کرد: بیشترین سوخت در بخش کشاورزی به ترتیب در شهرستان‌های تاکستان، قزوین و آبیک مصرف شده و کمترین میزان مصرف سوخت متعلق به شهرستان البرز است.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در خصوص نحوه درخواست سوخت توسط کشاورزان خاطرنشان کرد: کشاورزان برای تأمین سوخت با مراجعه به سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) که به سامانه «تجارت آسان» نیز معروف است، در وهله اول ثبت‌نام کرده و سپس همکاران مدیریت جهاد کشاورزی در شهرستان‌ها اقدام به تأیید میزان سوخت تخصیصی با توجه به دستورالعمل سهمیه خواهند کرد.

مهدویان اضافه کرد: این سامانه با بهره‌گیری از استعلام‌های سیستمی از سایر سازمان‌های مرتبط، فرآیند ثبت درخواست، احراز هویت و فعالیت متقاضیان انواع سوخت و تائید آن توسط سازمان‌های متولی را تسهیل می کند و بررسی درخواست‌های سوخت توسط جهاد کشاورزی، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و سایر سازمان‌های متولی بدون دریافت هرگونه وجهی و به صورت رایگان انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هیچ مشکلی در تامین سوخت کشاورزان استان وجود ندارد و در صورت اعلام نیاز، نفت گاز تامین و در اختیار قرار می گیرد.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید