Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین:

موضوعات مرتبط با آب و کشاورزی فرابخشی است

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: مباحث مطرح در بخش آب و کشاورزی فرابخشی است و باید با همکاری همه دستگاه‌های مرتبط بررسی و حل و فصل شود.

موضوعات مرتبط با آب و کشاورزی فرابخشی است

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین، محمد حسین عطایی در چهارمین نشست دفتر مشترک آب و کشاورزی بیان کرد: در راستای طرح های دولت و وزارت جهاد کشاورزی به‌منظور اجرای طرح الگوی کشت، تمرکز و برنامه‌های این دفتر باید بر روی شهرستان‌هایی که فرونشست زمین در حال رخ دادن است باشد.

وی افزود :تمرکز دفتر مشترک آب و  کشاورزی در استان باید بر کنترل الگوی کشت و منابع آبی باشد.

عطایی ادامه داد: با همکاری و تعامل آب منطقه‌ای و جهادکشاورزی این دفتر مشترک به دستاوردهای خوبی در بخش آب و کشاورزی می‌رسد.

وی اضافه کرد: همکاری دو دستگاه جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای در اجرای نظام بهره‌برداری از منابع آب برای پیشبرد اهداف این طرح لازم و ضروری است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین در ادامه به ساماندهی چاه‌های کشاورزی اشاره کرد و افزود: برای ساماندهی مجوز چاه‌هایی که پروانه دریافت کرده و فعالیت غیر از مجوز صادره انجام می‌دهند باید برابر قانون با متخلفین برخورد و جلوگیری شود.

عطایی از همکاری و تعامل آب منطقه‌ای و جهادکشاورزی در برگزاری نشست‌های کارشناسی پیرامون بررسی وضعیت صدور مجوز استخرهای معیشتی و  امکان پذیری صدور پروانه مصرف معقول قدردانی کرد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید