Iranian Agriculture News Agency

بازرسی از ۵۰ واحد صنفی در شهرستان قزوین

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از بازرسی و رصد ۵۰ واحد صنفی در شهرستان قزوین توسط بازرسان این سازمان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

بازرسی از ۵۰ واحد صنفی در شهرستان قزوین

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین، جمشید خدایاری گفت: از این تعداد واحدهای صنفی بازدید شده ۱۵ واحد متخلف شناخته‌شده که ۱۰ واحد مربوط به نانوایی و پنج واحد شامل دیگر اصناف است که پرونده تخلف برای آن‌ها صادر و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی تخلف این واحدهای صنفی را بیشتر در حوزه کم‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و گران‌فروشی ذکر کرد.

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: همچنین طی هفته جاری اکیپ‌های بازرسان این سازمان به‌طور منظم و مستمر از واحدهای عرضه‌کننده شکر و فروشگاه‌های بزرگ به‌منظور نظارت بر  عدم فروش شکر باقیمت بالاتر بازدید جدی خواهند داشت.

خدایاری افزود: قیمت هر کیلو شکر فله‌ای حداکثر ۲۸ هزار تومان و بسته‌بندی‌شده ۳۴ هزار تومان تعیین‌شده که در صورت مشاهده شهروندان از گران‌فروشی مراتب را به این سازمان منعکس کنند.

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: شهروندان استان قزوین می‌توانند در راستای نظارت همگانی و برخورد با متخلفان در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید