Iranian Agriculture News Agency

۱۱ واحد متخلف عرضه مرغ گرم در شهرستان تاکستان جریمه شدند

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از جریمه ۱۱ واحد متخلف عرضه مرغ گرم در شهرستان تاکستان خبر داد.

۱۱ واحد متخلف عرضه مرغ گرم در شهرستان تاکستان جریمه شدند

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین، جمشید خدایاری روز شنبه با اعلام این خبر افزود: این واحدهای متخلف در طول بازرسی از ۲۵ واحد صنفی شناسایی‌شده‌اند.

وی بیان کرد: گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و قطعه‌بندی مرغ از عمده تخلفاتی بود که در این بازرسی‌ها شناسایی و تشکیل پرونده شد.

خدایاری ادامه داد: متصدیان واحدهای متخلف علاوه بر تذکرات و تفهیم نوع تخلف برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

این مسئول بابیان اینکه شهرستان تاکستان بیش از ۵۵ واحد عرضه مرغ گرم دارد، گفت: چهار گروه بازرسی متشکل از سازمان جهاد کشاورزی و بسیج اصناف برای بازرسی از واحدهای عرضه مرغ گرم به شهرستان تاکستان اعزام‌شده‌اند.

به گفته سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، نظارت و سرکشی به‌موقع از واحدهای صنفی به کاهش تخلفات و رضایت عمومی مصرف‌کنندگان منجر می‌شود.

خدایاری یادآور شد: شهروندان استان قزوین می‌توانند در راستای نظارت همگانی بر واحدهای عرضه کالاهای اساسی در صورت مشاهده هرگونه تخلف موضوع را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید