Iranian Agriculture News Agency

معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خبر داد:

۲۲ هزار و ۸۶۶ مورد بازرسی از واحدهای عرضه کالاهای اساسی در قزوین

معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بازرسان این سازمان از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۲ هزار و ۸۶۶ مرتبه از واحدهای عرضه کالاهای اساسی در استان قزوین بازرسی کردند.

۲۲ هزار و ۸۶۶ مورد بازرسی از واحدهای عرضه کالاهای اساسی در قزوین

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین، مجید رحمانی با اعلام این خبر افزود: از این تعداد بازرسی انجام شده برای ۳۹۱ واحد صنفی پرونده تخلف صنفی تشکیل‌شده است.

وی اضافه کرد: بر اساس تقسیم‌بندی انجام شده ۱۰ هزار و ۲۳۷ مورد از بازرسی‌ها مربوط به مدیریت بازرسی بوده و ۱۲ هزار و ۶۲۹ مورد نیز از سوی دامپزشکی اجرا شده است.

رحمانی بابیان اینکه پنج هزار و ۹۹۳ مورد از بازرسی‌ها از واحدهای نانوایی بوده است، گفت: برای ۲۰۰ واحد نانوایی نیز پرونده تخلف صنفی تشکیل‌شده است.

به گفته این مسئول تخلفات صورت گرفته بیشتر شامل گران‌فروشی، کم‌فروشی، احتکار، تعطیلی خودسرانه، رعایت نکردن مسائل بهداشتی، عرضه خارج از شبکه، انجام ندادن تکالیف صنفی و عرضه کالای قاچاق بوده است.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: شهروندان استان قزوین می‌توانند باهدف نظارت همگانی بر واحدهای صنفی تخلفات صورت گرفته را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید