Iranian Agriculture News Agency

۱۸ نانوایی متخلف در شهر محمودآباد قزوین جریمه شدند

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از برخورد با ۱۸ واحد نانوایی متخلف در شهر محمود آباد خبر داد.

۱۸ نانوایی متخلف در شهر محمودآباد قزوین جریمه شدند

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین، جمشید خدایاری روز سه‌شنبه با اعلام این خبر افزود: این واحدهای نانوایی در مانور ویژه نظارت و بازرسی از واحدهای نانوایی شهر محمودآباد شناسایی‌شده‌اند.

وی اضافه کرد: تخلفات این واحدها شامل کم‌فروشی، گران‌فروشی،‌ فقدان پروانه کسب و تعطیلی خودسرانه بوده که متصدیان واحدهای صنفی برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گفته خدایاری، ۲۰ نفر از بازرسان سازمان جهاد کشاورزی و بسیج اصناف در قالب ۶ گروه در این مانور به شهر محمودآباد اعزام شدند.

این مسئول خاطرنشان کرد: برخورد با واحدهای عرضه کالاهای اساسی در استان قزوین به‌صورت مستمر ادامه دارد و از این قبیل مانورها در نقاط دیگر استان نیز اجرایی خواهد شد.

 مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: شهروندان استان قزوین می‌توانند در صورت تمایل برای نظارت همگانی بر واحدهای صنفی عرضه کالاهای اساسی موارد تخلف را پس از مشاهده به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید