Iranian Agriculture News Agency

مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در قزوین برگزار شد

همرمان با پنجمین روز از هفته جهاد کشاورزی، مراسم گرامیداشت این هفته در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد.

مراسم گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در قزوین برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایانا در قزوین در مراسم گرامیداشت هفته جهادکشاورزی که با حضور نیازی معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، آیت‌اله عابدینی نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه قزوین، فاطمه محمدبیگی  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی،  رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی‌، رحمانی معاون اقتصادی استانداری، محمدحسین عطایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، مدیران کل استان و دستگاه‌های تابعه، معاونین و مدیران و کارشناسان سازمان جهادکشاورزی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

در این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با بیان اهمیت و جایگاه بخش کشاورزی در تامین امنیت غذایی جامعه گفت: احیای دشت قزوین از مطالبات مقام معظم رهبری است .

حجت‌الاسلام مصائبی افزود: تعهد و تخصص در بدنه کارشناسی سازمان جهاد کشاورزی وجود دارد و بر همین اساس در راستای توسعه بخش کشاورزی حرکت می‌کنند.

در پایان این مراسم از چهار مرکز جهاد کشاورزی استان قزوین،  فرهاد لشگری مرکز جهاد کشاورزی حومه آوج، محسن شفیعی مرکز بشاریات آبیک، سید جعفر موسوی مرکز جهاد کشاورزی ضیاءآباد تاکستان و محمد رضا طاهرخانی مرکز جهاد کشاورزی شال بوئین زهرا و همچین 3 نفر از همکاران سازمان جهاد کشاورزی که در مسابقات قرآن حائز کسب رتبه شدند تجلیل شد.

در هفته جهاد کشاورزی که از ۲۱ تا ۲۷ خردادماه است علاوه بر افتتاح ۴۷ طرح تولیدی بخش کشاورزی، برنامه‌هایی همچون عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، برپایی میز خدمت در محل نماز جمعه قزوین و دیدار مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های تابعه با فرمانداران  و ائمه جمعه  اجرا می‌شود.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید