Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت:

رسانه‌ها باید از وقایع بخش کشاورزی قزوین تحلیل فنی انعکاس دهند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بخش کشاورزی این استان روزانه با اقدامات و وقایع متعددی روبرو است که تحلیل درست و فنی از این رویدادها باید از سوی رسانه‌ها منعکس شود.

رسانه‌ها باید از وقایع بخش کشاورزی قزوین تحلیل فنی انعکاس دهند

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، محمدحسین عطایی روز یکشنبه در چهارمین نشست کمیته مشترک جهاد کشاورزی و صداوسیما افزود: هنر خوب رسانه تحلیل درست وقایع است که بر شفافیت استوار باشد و خوشبختانه این ظرفیت در صداوسیمای مرکز قزوین وجود دارد.

وی اضافه کرد: در خیلی از موضوعات ما نیازمند طرح مباحث فنی و کارشناسی هستیم که جدای از کارهای روزمره رسانه‌ای است و باید به آن توجه ویژه‌ای کرد.

عطایی بیان کرد: ما در برخی از موضوعات و درخواست‌های مردمی می‌توان خیلی سریع وارد عمل شد و تصمیم‌گیری کنیم، اما در برخی از موضوعات مثل آب که چند وجهی است و پیچیدگی‌های خاصی دارد، باید رسانه‌ها از ظرفیت کارشناسان فنی بیش از پیش استفاده کرده و به تنویر افکار عمومی بپردازند.

این مسئول یادآور شد: در سال جاری با توجه به شعار سال مهار تورم و رشد تولید انتظار داریم رسانه‌ها مخصوصا صداوسیما در تحقق و رسیدن به اهداف مورد نظر همچون گذشته همراه بخش باشند.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید