Iranian Agriculture News Agency

مسئول نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین خبر داد:

افزایش ۱۰ درصدی یارانه فروش نان در استان قزوین

مسئول نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین گفت: سهم یارانه فروش نان با هدف کمک به هزینه‌های تولید برای اولین بار در کشور به صورت پایلوت در این استان ۱۰ درصد افزایش یافت.

افزایش ۱۰ درصدی یارانه فروش نان در استان قزوین

به گزارشخبرنگار ایانا در استان قزوین، آزیتا اسدی مسئول نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: این افزایش سهم یارانه نان در راستای اجرای فاز سوم هوشمندسازی فروش آرد و نان از ۱۵ درصد به ۲۵ درصد افزایش یافته است.

وی اضافه کرد: این اقدام با هدف تامین بخشی از هزینه‌های تولید، کمک به معیشت فعالان این بخش و همچنین عدالت در عملکرد واحدهای نانوایی انجام شده است

اسدی تصریح کرد: تا قبل از این افزایش سقف دریافت یارانه برای هر واحد نانوایی ۶۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده بود، اما اکنون این سقف آزاد گذاشته شده و نانوا بر اساس عملکرد انجام شده یارانه دریافت می‌گیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: از انجایی که سهم آرد هر واحد نانوایی بر اساس عملکرد ماه گذشته او تعیین می‌شود، انتظار داریم با افزایش یارانه فروش نان همکاری و تعامل این واحدها در راستای خدمات رسانی و جلب رضایتمندی شهروندان بیش از گذشته افزایش یابد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید