Iranian Agriculture News Agency

مسئول نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین:

سهیمه آرد نانوایان استان قزوین بر اساس عملکرد آنها تعیین می‌شود

مسئول نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین گفت: سهمیه آرد نانوایان این استان پس از اجرای فاز سوم سامانه نانینو بر اساس عملکرد آن‌ها تعیین می‌شود.

سهیمه آرد نانوایان استان قزوین بر اساس عملکرد آنها تعیین می‌شود

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، آزیتا اسدی روز پنجشنبه با اعلام این خبر افزود: سامانه هوشمند فروش نان (نانینو) وارد فاز سوم شده و قزوین استان پایلوت اجرای آن در کشور است.

وی اضافه کرد: در فاز جدید این سامانه با برقراری پیوند بین سامانه خرید آرد و سامانه فروش نان، میانگین عملکرد نانوایان در هر دوره مبنای خرید آرد  برای دوره بعد محاسبه خواهد شد.

اسدی با بیان اینکه استان قزوین در اجرای سامانه نانینو بسیار موفق عمل کرده است، گفت:  از آنجایی که تیم نظارت هوشمند نانوایی‌های استان در ۶ ماه گذشته، گزارشات منظم تحلیلی از سامانه استخراج کرده و پیشنهادات راهبردی ارائه داده است، توانسته  راهکارهای خوبی به مقامات ارشد استانی و وزارت‌خانه‌های مرتبط منعکس کند.

این مسئول در ادامه به مشکل خرید نان با تعداد بالا برای برخی از صنوف اشاره کرد و گفت:  با توجه به اینکه خرید نان بیش از حد متعارف با یک کارت تخلف محسوب می‌شود، برای کسب و کارهایی مانند صبحانه‌سراها و کبابی‌ها  قرار شده پس از انجام فرآیند ثبت درخواست و تایید توسط فرمانداران محترم امکان خرید از کارتخوان هوشمند فراهم شود.

اسدی خاطرنشان کرد: به واسطه سامانه نانینو که نظارت‌های هوشمندی بر نانوایی ها اعمال کرده است، میزان تخلفات در صنوف کاهش پیدا کرده و موجب رضایتمندی شهروندان شده است.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید