Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین:

مبارزه آفت دم قهوه ای درختان بلوط با جدیت پیگیری شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: مبارره با آفت دم قهوه ای درختان بلوط با جدیت پیگیری و مبارزه و کنترل با آن در اولویت قرار گیرد.

مبارزه آفت دم قهوه ای درختان بلوط با جدیت پیگیری شود

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، رضا افلاطونی در نشست شورای معاونین و مدیران که صبح امروز شنبه با حضور معاونین، مدیران و مشاورین این سازمان برگزار شد بر لزوم اهمیت شناسایی کانون‌های آفت پروانه دم قهوه ای درختان بلوط و همچنین راهکارهای درست و بموقع مقابله با مناطق آفت زده تاکید کرد.

وی به اقدامات انجام شده در امر مبارزه با آفت مگس زیتون اشاره کرد و اظهار داشت: بایستی با برنامه ریزی مناسب و به موقع و همچنین کمک بهره برداران این آفت را در باغات زیتون کنترل کرد.

افلاطونی با بیان اینکه رفع تداخلات اراضی برای سند دار کردن اراضی کشاورزی از اولویت های مهم این سازمان است گفت: با برنامه ریزی انجام شده تلاش می شود تا ظرف مدت سال رفع تداخلات اراضی کشاورزی استان به پایان برسد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین به اهمیت رسالت مراکز جهاد کشاورزی به عنوان نوک پیکان خدمات رسانی به بهره برداران بخش اشاره کرد و گفت: در ارائه خدمات مناسب به کشاورزان بایستی بازنگری شود.

افلاطونی بر لزوم اهمیت خدمات رسانی به کشاورزان و بهره برداران بخش تاکید کرد و اضافه کرد: رضایت مردم و بهره برداران بخش بایستی با یک انرژی مضاعف صورت گیرد.

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید