Iranian Agriculture News Agency

تیم نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین تشکیل می‌شود

مجوز نانوایی های متخلف قزوین لغو می شود

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در کنار تیم‌های نظارت و بازرسی میدانی بر نانوایی‌ها، یک تیم نظارت هوشمند نیز تشکیل شده است

تیم نظارت هوشمند بر نانوایی‌های استان قزوین تشکیل می‌شود

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، رضا افلاطونی روز سه‌شنبه در نشست ضرورت نظارت هوشمند بر واحد‌های نانوایی استان افزود : تیم نظارت هوشمند از طریق‌ کارتخوان‌ها نصب شده در نانوایی ها از تخلفات موجود در واحدهای نانوایی جلوگیری می‌کند.

وی اضافه کرد : سامانه جدیدی برای نظارت هوشمند بر نانوایی‌ها احداث شده و با دسترسی به اطلاعات این دستگاهها ، از سوی تیم نظارت هوشمند رصد می‌شود.

افلاطونی تصریح کرد : بررسی و رصد تعداد تراکنش‌ها و همچنین تحلیل آماری آن‌ها اطلاعات بسیار مفیدی از فعالیت غیرقانونی نانوایی‌ها در اختیار قرار داده که این روند با کمک تیم نظارت هوشمند به طور مستمر تداوم می‌یابد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تاکید کرد : در بازرسی از واحدهای نانوایی با قدرت نظارت انجام و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

افلاطونی اضافه کرد : علاوه بر بازرسی از واحدهای نانوایی شهری ، روند پخت نان براساس سهمیه در روستاهای استان نیز رصد خواهد شد.

به گفته وی با اقدامات و هماهنگی انجام شد سهمیه واحد های نانوایی متخلف بازنگری و برخورد قانونی خواهد شد

رییس سازمان جهاد کشاورزی با بیان اینکه سهمیه آرد نانوایی‌های متخلف باید کسر شود، گفت : لیست واحد‌های نانوایی که با تراکنش صوری تخلف کرده‌اند باید شناسایی شود و مجوز واحد های متخلف لغو خواهد شد.

افلاطونی خاطرنشان کرد : نصب تابلو در واحد‌های نانوایی از امروز تحت نظارت بازرسان قرار گیرد تا یک هفته آینده همه واحدها این تابلو را در بیرون از مغازه نصب کرده باشند.

افلاطونی به طرح جدید حمل آرد به واحد های نانوایی استان اشاره کرد و گفت : با هدف تسریع در امر خدمت رسانی و جلوگیری از بروز تخلف احتمالی، با هماهنگی انجام شده حمل آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی های استان توسط تعاونی روستایی و یک شرکت حمل و نقل خصوصی انجام خواهد شد.

به گفته وی، از مجموع ۱۵۹۸ واحد نانوایی استان واجد شرایط برای نصب سیستم هوشمند ، تاکنون ۱۵۱۸ واحد به سیستم کارت خوان هوشمند مجهز شده اند و مابقی واحد های نانوایی استان نیز به زودی به این دستگاه ها متصل می شوند.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید