Iranian Agriculture News Agency

مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین

مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴ واحد نانوایی نانوایی در این استان با احکام قضایی پلمب شده است.

۱۴ واحد نانوایی متخلف در استان قزوین پلمب شده است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، مهدی ورسته روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در همین مدت ۲۶۰ پرونده تخلف صنفی با موضوع گران فروشی، کم فروشی، عرضه خارج از شبکه آرد و نان و قاچاق تشکیل شده و متصدیان به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

وی اضافه کرد: تعداد بازرسی‌های صورت گرفته از واحدهای نانوایی در این مدت ۲ هزار و ۴۸۰ مورد بوده که این روند همچنان با کمک بازرسان قرارگاه امنیت غذایی و بسیج اصناف در حال اجرا است.

ورسته در تشریح پرونده‌های تشکیل شده در شهرستان‌های استان قزوین بیان داشت: ۷۵ پرونده در قزوین، ۶۰ پرونده بویین زهرا، ۵۲ پرونده تاکستان، ۴۶ پرونده البرز، ۱۴ پرونده آوج و ۱۳ پرونده مربوط به شهرستان آبیک بوده است.

این مسئول بر اهتمام کار بازرسان جهاد کشاورزی بر فعالیت نانوایی‌ها تاکید کرد و گفت: با توجه به گله مندی شهروندان قزوین مبنی بر برخی تخلفات در واحدهای نانوایی استان قرار شده تا نظارت‌ها به صورت مستمر و پشت سر هم صورت پذیرد.

مدیر بازرسی و نظارت بر محصولات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: از ابتدای خردادماه جاری تاکنون با نصب ۶۵۰ دستگاه کارتخوان هوشمند در واحدهای نانوایی، میزان تخلفات صنفی رو به کاهش است که قرار شده تا پایان خردادماه تمامی واحدهای نانوایی به این دستگاه‌ها مجهز شوند.

گفتنی است استان قزوین دارای یک هزار و ۷۳۴ واحد نانوایی است که از این میان ۱۳۳ واحد آزادپز هستند.

 

 

 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید