Iranian Agriculture News Agency

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گقت : تولید مرغ قطعه بندی بجز در شرکت های که دارای مجوز و سهمیه هستند غیر قانونی است و با متخلفان برخورد می شود.

تولید مرغ قطعه بندی در استان ممنوعیت قانونی دارد

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین، رضا افلاطونی در جلسه ستاد کنترل خروج مرغ از استان که با حضور محمد قاسمی دادستان قزوین ، زکی زاده مدیرکل امور اقتصادی استانداری قزوین  ، دکتر زینالی مدیرکل دامپزشکی ، بسیج و اصناف اتحادیه مرغداران و کشتارگاه برگزارشد ،با بیان این مطلب افزود : کشتارگاههای مرغ استان در ایام تعطیلات بایستی بصورت شیفتی باز و مراکز عرضه نیز فعال باشند.

 وی با اشاره به تشکیل تیم های نظارت بر کشتار و توزیع مرغ ماشین های حمل های مرغ از کشتارگاه تا محل توزیع رصد و تنها با حضور بازرسان جهاد کشاورزی توزیع خواهد شد.

افلاطونی هدف از اجرای این طرح را بررسی و رصد و کنترل گوشت مرغ و جلوگیری از قاچاق  مرغ به خارج از استان دانست.

رییس سازمان با اشاره به این نکته که تمام مبادی ورودی و خروجی مرغ کاملا در کنترل  بازرسان جهاد کشاورزی ،نیروی انتظامی و... استت افزود : این سازمان نظارت کامل بر روند جوجه ریزی و تولید مرغ در واحد های مرغداری های استان را  دارد و با متخلفان خارج از عرضه مرغ برخورد خواهد کرد.

افلاطونی تاکید کرد : در طرح نظارت بر تولید و عرضه مرغ مجموع ۱۴۰ نفر در این مدت بر بازار نظارت دارند.

به گفته وی سه تیم  کنترل مبادی خروج استان ، تیم کنترل در کشتارگاهها و تیم پخش و توزیع در استان تشکیل شده است.

وی با اشاره به این نکته که درهر سه تیم ماموران انتظامی و ضابطان قضایی حضور دارند تا با متخلفین برخورد کنند، خاطر نشان کرد: کنترل در هر سه کشتارگاه  استان توسط بازرسان جهاد کشاورزی انجام و  بر روند ورود و خروج مرغ و بهداشت آن نظارت دارند.

افلاطونی افزود: تیم پخش و توزیع نیز وظیفه پخش ،توزیع و کنترل فروشگاهی را برعهده دارند.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید