Iranian Agriculture News Agency

نماینده ولی فقیه در استان قزوین

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: دشت قزوین در تامین معیشت استان و کشور تاثیرگذار است.

دشت قزوین در تامین معیشت استان و کشور تاثیرگذار است

به گزارش خبرنگار ایانا در استان  قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار با رضا افلاطونی رئیس جدید سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: موقعیتی که امروز در آن قرار گرفته اید، فرصت و زمینه بسیار مهمی برای خدمت به مردم است و دعا می‌کنیم از این فرصت برای خدمت به مردم به نحو شایسته و مطلوب استفاده کنید.

وی با اشاره به اهمیت دشت قزوین و نقش جهاد کشاورزی در حفظ و احیای آن، خاطرنشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در سفر به قزوین به آقای بیطرف وزیر نیرو در آن دوران فرمودند، آقای بیطرف نسبت به دشت قزوین بیطرف نباشید و این فرموده رهبری نشان دهنده اهمیت دشت قزوین است.

امام جمعه قزوین در این خصوص ادامه داد: دشت قزوین در تامین معیشت استان، کشور، افزایش صادرات کالای غیر نفتی و همچنین ارز آوری بسیار مفید و اثرگذار است و می بایست برای تقویت و رونق هر چه بیشتر آن با راهکاری نوین کشاورزی و آبیاری، تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به آیاتی از قرآن در خصوص توصیه حضرت موسی(ع) به برادرش هارون تشریح کرد: حضرت موسی به برادرش هارون در خصوص اصلاح و مبارزه با مفاسد با جدیت توصیه کردند و امروز با توجه به روحیه ای که از شما سراغ داریم انتظار این است که بدون رودربایستی در مسیر اصلاح و مبارزه با مفاسد جدیت داشته باشید.

وی افزود: با حضور استاندار و شهردار جدید، فضا برای همگرایی و هم‌افزایی در این مسیر بسیار فراهم است و ان‌شاءالله شاهد اتفاقات خوب در مسیر تقویت فضای معنوی، عدالت خواهی و مبارزه با فساد و تبعیض باشیم.

گفتنی است، رضا افلاطونی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از برنامه‌های خود در این مجموعه ارائه کرد.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید