Iranian Agriculture News Agency

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز که به مجروح شدن دو تن از عوامل فنی رسانه ملی نیز منجر شد، خواستار پیگیری این اتفاق در مجامع بین الملی شد .

مجروح شدن دو کارمند صدا و سیما در حادثه تروریستی اهواز

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی رسانه ملی،مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان با تائید خبر مجروح شدن 2 نفر از عوامل فنی این مرکز در حادثه ترورریستی در اهواز،حال آنان را رضایت بخش توصیف کرد.

رحیمی مدیرکل این مرکز در گفت و گو با روابط عمومی رسانه ملی در تشریح این اتفاق گفت: روز گذشته حدود ساعت 9 صبح در حالی که یگان هایی از نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بلوار قدس رژه می رفتند و عوامل فنی مرکز سرگرم پوشش زنده مراسم رژه نیروهای مسلح بودند این حادثه رخ داد و بر اثر تیراندازی تروریست ها دو نفر از عوامل فنی مجروح شدند که پس از انتقال به بیمارستان و عمل جراحی ، حال آنان رو به بهبود است.

به گفته آقای رحیمی ، مرکز صدا و سیما در خوزستان برای پوشش مراسم رژه نیروهای مسلح در آغاز هفته دفاع مقدس ، دو دستگاه اس ان جی و 5 گروه سیار خبری و تولیدی مستقر کرده بود که پس از این حمله و مجروح شدن همکاران این مرکز و خسارت دیدن تجهیزات فنی ، گروه های سیار کار تهیه گزارش و تصویر را از این اتفاق ادامه دادند تا مردم از جزئیات دقیق حادثه بی خبر نمانند .

از دقایقی پس از حمله تروریستی دیروز در اهواز شبکه خبر اطلاع رسانی زنده از این حادثه را آغاز کرد و همکاران این مرکز بلافاصله به تهیه گزارش های میدانی از صحنه و مصاحبه با مردم ،مجروحان و خانواده شهدا پرداختند که در بخش های مختلف خبری در شبکه های سراسری بازتاب گسترده ای داشت.

مدیرکل مرکز خوزستان همچنین با محکوم کردن این حادثه تروریستی و حمایت برخی رژیم های منطقه ای از این جنایت کاران، مصاحبه با سرکردگان گروه تروریستی و تجزیه طلب "الاحوازیه" را در شبکه های "ایران اینترنشنال" که مقر آن در انگلیس است و شبکه "الحدث" متعلق به دولت سعودی، آن هم دقایقی پس از اقدام کور تروریست ها در به خاک و خون کشیدن تعدادی از هموطنان ، سوال برانگیز توصیف و تاکید کرد باید با این رفتارهای مداخله جویانه در محافل بین المللی و رسانه ای برخورد شود.

در عملیات تروریستی شنبه 31 شهریور در اهواز 24 تن از هموطنان به شهادت رسیدند و بیش از 70 نفر مجروح شدند.

گروهک تروریستی و تجزیه طلب "الاحواز" که از حمایت استکبار جهانی و عربستان سعودی برخوردار است مسئولیت این عملیات تروریستی را برعهده گرفته است.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید