Iranian Agriculture News Agency

«سیم و سرمه» به کارگردانی روزبه حسینی به تئاتر شهر می‌رود.

«سیم و سُرمه» روی صحنه می‌رود

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی پروژه، روزبه حسینی، نویسنده، طراح، کارگردان، پژوهشگر و مدرس تئاتر، شش سال پس از اجرای نمایش «سه مرثیه‌هذیان»، با اجرای نمایش «سیم و سرمه» به تئاتر شهر می‌آید.

«سیم و سرمه» کاری از گروه فیلم و تئاتر وَ ناگهان است که روزبه حسینی، نویسندگی، کارگردانی، طراحی صحنه، لباس و نور نمایش را خود بر عهده دارد. بازیگران نمایش «سیم و سرمه» سیما شُکری و میثم غنی‌زاده و آرش فصیح مدیرتولید، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز نمایش هستند. اجرای زنده‌ی موسیقیِ خاص این نمایش را که غزل، ترانه‌ها و ملودیِ قطعات آن نوشته‌ خود نویسنده‌ نمایش است، توسط آروین نیک (گیتار و هارمونیکا) و آریا قاسمی (خواننده) از گروه تهران الف، کیمیا صرافی نوازنده‌ کاخن و هم‌خوان و شیوا احمدی‌سپهر، خواننده‌ی همراه و نوازنده‌ عود (از گروه خورشید و ماه‌ِ استاد درخشانی) به‌صورت زنده اجرا می‌شوند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از گروه کارگردانی: زهرا سلطانی. نسترن طاها / منشی صحنه: نسترن خدادوست/ گرافیک و طراحی اقلام تبلیغاتی: پانته‌آ قاسمی/ تیزر: علی ضیاسعیدی/ عکاسان: رسول نورمحمدزاده. محمد گل‌محمدی. ضیا صفویان/ تبلیغات مجازی: نسترن خدادوست و مشاوران رسانه‌ ای: رضا آشفته، بهزاد مرتضوی و جواد عاطفه هستند.

نمایش «سیم و سُرمه» از 8 تا 20 مهرماه، هر روز در دو نوبت در ساعت‌های 18 و 20 به مدت پنجاه دقیقه در سالن سایه‌ تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید