Iranian Agriculture News Agency

حدیث میرامینی امشب (یکشنبه 25 شهریور ماه) در هفتمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به گفت‌وگو با دو نجات یافته از حادثه سقوط هواپیما می‌نشیند.

حیرت حدیث میرامینی از روایت عجیب سقوط هواپیما

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی برنامه «هزار داستان»، هفتمین قسمت از فصل چهارم برنامه «هزار داستان» که با اجرای حدیث میرامینی به عنوان مجری و راوی قصه روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، به روایت داستان عجیب دو نجات یافته از حادثه سقوط هواپیما اختصاص دارد.

ششمین قسمت از برنامه «هزار داستان» که قرار بود شب گذشته با اجرای رزیتا غفاری روی آنتن برود توسط شبکه تغییر یافت و برنامه‌ای با اجرای گیتی خامنه درباره آدم‌هایی که فراموش کردن را بلد نیستند، روی آنتن شبکه نسیم رفت.

فصل چهارم برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد در ماه محرم و صفر ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و در ساعات 1 بامداد، 7 صبح، 13 بعدازظهر بازپخش می‌شود.

قطعه تیتراژ این برنامه را سینا سرلک خوانده است.

«هزار داستان» برنامه‌ای گفت‌وگو محور اجتماعی است که هر قسمت از آن با میزبانی و اجرای یک چهره سرشناس که نقطه مشترکی با سوژه مطرح شده دارد، میزبان افرادی با داستان‌های خاص و دیده نشده است. این برنامه که ویژه ایام خاص همچون ماه رمضان و محرم و صفر ساخته می‌شود، از ماه رمضان سال 96 آغاز شد و فصل چهارم آن پس از پشت سر گذاشتن سه فصل موفق و پرمخاطب در ماه محرم و صفر امسال با قصه‌ها و موضوعات جدید روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید