Iranian Agriculture News Agency

یک هفته بعد از پایان هجدهمین دوره بازی های آسیایی در جاکارتای اندونزی، مراسم تجلیل برنامه سازان و دست اندرکاران پوشش رسانه ای این بازی ها برگزار شد.

واکنش مدیر شبکه سه به حاشیه های پخش بازیهای جاکارتا

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی صدا و سیما ،در این مراسم که ظهر شنبه 17 شهریور برگزار شد مدیر شبکه سه، ضمن قدرانی از عوامل دست اندرکار و برنامه ساز این رقابت ها گفت: در کنار قهرمانی ورزشکاران، قهرمانی دوم این مسابقات متعلق به شماست که صحنه قهرمانی ورزشکاران را به تصویر کشیدید و باعث ایجاد امید و انگیزه در میان مردم شدید. علی فروغی با اشاره به رقابت ایران با مدعیان آسیایی مانند چین، ژاپن و کره جنوبی، کسب مقام ششمی در آسیا را در میان مدعیان دیگر، ارزشمند دانست و گفت:این مقام با توجه به دانستن این نکته که شاخص موفقیت در ورزش از شاخص های پیشرفت یک کشور به شمار می رود، حائز اهمیت است.

 مدیر شبکه سه گفت نحوه درست پوشش بازی ها و گزارش های پرهیجان گزارشگران، ارزش کار ورزشکاران را بیش از پیش به مردم، نمایاند.

 او تاکید کرد هم افزایی شبکه سه و کانال ورزش در این دوره از بازی های آسیایی بسیار خوب بود. این ترکیب بسیار موفق کار کرد و رضایت مخاطبان را در پی داشت و باعث شد تا شبکه های ماهواره ای ورزشی از رونق بیفتند.

  علی فروغی گفت: برخی با مطرح کردن مسائل خرید حق پخش به دنبال خدشه دار کردن عملکرد همکاران بودند که موفق نشدند و عوامل مختلف پخش عملکرد بسیار خوبی در پوشش مسابقات داشتند.

 در ادامه این نشست، تعدادی از دست اندرکاران هم در سخنانی کوتاه به بیان نکات و مسائل و تجربیات بازی های آسیایی جاکارتا اشاره کردند.

 در این مراسم که با حضور حدود شصت نفر از برنامه سازان و دست اندرکاران پوشش رسانه ای این بازی ها برگزار شد،علاوه بر علی فروغی، مدیر شبکه سه، حسن خلج اسدی مدیر پخش کانال ورزش، جعفر عبدالملکی قائم مقام شبکه سه، پرویز فارسیجانی مدیر پخش شبکه سه و حسین آقازمانی مدیر گروه ورزش شبکه  سه حضور داشتند.

 در پایان مراسم با اهدای لوح و هدایایی از برنامه سازان و دست اندرکاران بازی های آسیایی قدردانی شد .

 هجدهمین دوره بازی های آسیایی از 27 مرداد تا 11 شهریور به میزبانی جاکارتا، پایتخت اندونزی برگزار شد که کاروان ورزشی کشورمان موفق به کسب 20 مدال طلا، 20 مدال نقره و 22 مدال برنز شد و در جایگاه ششم آسیا ایستاد. 

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید