Iranian Agriculture News Agency

در سومین قسمت برنامه «من و شما» روز گذشته سامان صفاری و ساینا سالارى بازیگران جوان سریال «دلدادگان» در بخش اول برنامه مهمان آرش ظلى پور ؛ مجری این برنامه بودند.

طعنه مجری «من و شما» به اقدام بازیگر سریال «پدر»!

با اشاره غیر مستقیم به حاشیه هاى بازیگر سریال «پدر» از تعجب مخاطبان از رفتار مجازی ریحانه پارسا گفت و از سالاری پرسید که آیا شما هم قرار است عکس های صفحه شخصى تان را بعد از پایان سریال پاک کنید که سالاری بیان کرد قرار نیست چنین اتفاقی برایش بیفتد. 

من و شما. سامان صفاری و ساینا سالارى بازیگران «دلدادگان»

این دو بازیگر همچنین با رد هرگونه پارتی برای حضور در سریال «دلدادگان» اشاره کردند که صرفا به خاطر توانایی های خودشان برای بازی در این سریال انتخاب شدند.  

اما مهمان بخش اصلی «من و شما» در قسمت سوم از فصل سوم حمید گودرزی بود. 

وی در ابتدای گفتگو درباره جایگزینی اش به جای اشکان خطیبی عنوان کرد که از اشکان خطیبی نپرسیده که چرا از ادامه اجرای «پنج ستاره» کنار کشیده و اضافه کرد: من از تهیه کننده این مسابقه بی نظمی در مالی یا تولید ندیدم و‌ نمیدانم چرا اشکان خطیبی از این مسابقه رفته است.

او درباره اظهارنظرش پیرامون درست کپی کردن برنامه های خارجی که اغلب آن را در واکنش به محمدرضا گلزار قلمداد کرده بودند بیان کرد: من اصلا منظورم رضا نبود بلکه این همه برنامه ای را میگویم که فقط کپی کاری میکنند و منظورم شخص خاصی نبود. او همچنین در بخش جسارت- حقیقت برای رد هرگونه شائبه با درخواست مجری برای محمدرضا گلزار یک پیام محبت آمیز ارسال کرد و به او برای اجرای برنامه «برنده باش» خسته نباشید گفت. 

حمید گودرزی از عنوان دستمزدش در این مسابقه طفره رفت و‌اعلام کرد که این مسابقه هنوز اسپانسر ندارد و قرار است در فصل بعدی یک حامی مالی به آنها اضافه شود و میزان جایزه اهدایی هم افزایش پیدا کند. 

او درباره شرکت کننده مشکوکی که عنوان شد از دوستان کارگردان است اینطور توضیح داد: این شخص هیچ جایزه ای نبرد و فقط شرکت کننده بود و از طریق سامانه برنامه پیامک داد و شرکت کرد. همه میتوانند شرکت کنند جایزه بردن مهم است که برای هرکسی شدنی نیست و هیچ پارتی بازی وجود ندارد. 

حمید گودرزى در بخشى از گفتگو حرف قبلى خود در همین برنامه را پس گرفت و با اعلام ازدواج مجددش گفت: گفته بودم عاشق نمیشوم و ازدواج نمیکنم اما به این نتیجه رسیدم که تنهایى فقط برازنده خداست. 

وى با رد اختلافش با نرگس محمدى تاکید کرد که دلیل نبودش در سریال «پنچرى»، مسائل مالى و قبول نکردن دستمزد درخواستى اش بود و درباره انصراف از بازى در سریال «ستایش۳» گفت: آن زمان فشار زیادی روی من بود و انصراف دادم اما حالا پشیمان شدم و با خودم میگویم کاش یک کم استراحت میکردم تا درست تر تصمیم میگرفتم.

گودرزی از انتشار یک آلبوم موسیقی هم خبر داد و از پیمان عیسی زاده به عنوان تهیه کننده این اثر نام برد. 

وی با عنوان اینکه به بازی پرویز پرستویی و‌ اکبر عبدی حسودی میکند در بخشی از برنامه با سه هدیه مواجه شد که با انتخاب یکی از آنها به غذای مورد علاقه خود یعنی سوشی رسید. همچنین در مقابل طفره رفتن از پاسخ یک‌سوال درخواست مجری را برای اعطای دستمزد یک قسمت از برنامه پنج ستاره به یک کودک بیمار پروانه ای قبول کرد. 

«من و شما» به تهیه کنندگى هادى قندى ، اجراى آرش ظلى پور و سردبیرى دنیا خمامى جمعه ها به صورت زنده ساعت ١٤ و بازپخش آن شنبه ها ساعت ۲۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش می شود.

 

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید