Iranian Agriculture News Agency

مدیر جدید شبکه آموزش:

در مراسم تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید شبکه آموزش ، مدیر جدید این شبکه بر ترویج و انتقال گفتمان انقلاب اسلامی به نسل جوان تاکید کرد.

 نظم و انضباط شبکه آموزش و توانمندی های آن باید ادامه یابد

به گزارش ایانا به نقل از روابط عمومی صدا وسیما، در ابتدای این مراسم، رضا پورحسین قائم مقام معاون سیمای رسانه ملی ضمن قدردانی از تلاش های چندین ساله دکتر ساری مدیر سابق شبکه آموزش، وی را فردی مخلص، فرهیخته، آشنا با رسانه و مسائل فرهنگی و اجتماعی برشمرد و برای وی آرزوی توفیق کرد.

 پورحسین در ادامه با اشاره به ویژگی های شخصیتی و حرفه ای احمدی افزادی افزود: سوابق گذشته وی در مدیریت های شبکه های شما و پنج تهران و شبکه جوان و مراکز گلستان، البرز و اصفهان این نوید را می دهد که شبکه آموزش در ادامه فعالیتش نیز مسیر تعالی را طی خواهد کرد و بنده نیز به نوبه خود برای ایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق دارم.

 احمدی افزادی نیز در این مراسم، آغاز به کارش در شبکه آموزش و تقارن آن با دهه ولایت را به فال نیک گرفت و با قدردانی از اعتماد معاون سیما به وی افزود: حضور در شبکه آموزش تجربه ای ارزشمند است و نظم و انضباط شبکه، توانمندی ها و توفیقات آن که حاصل مدیریت قبلی است باید ادامه یابد و تقویت شود.

مدیر جدید شبکه آموزش انتقال و ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به نسل جدید، توجه به افزایش مهارت های عمومی و ارتقاء سطح آموزش اجتماعی برای رسیدن به رشد و توسعه متوازن در چارچوب منشور رسانه، تاکیدات ریاست سازمان و منویات رهبر معظم انقلاب را از وظایف اصلی شبکه دانست و تصریح کرد: شبکه آموزش ظرفیت بی نظیری برای کشور است که باید از آن در انتقال تجربیات و دستاوردهای نسل گذشته به خصوص دوران انقلاب و دفاع مقدس کمال استفاده را کرد.

 احمدی افزادی تصریح کرد امروز باید فرهنگ بسیجی را در میدان های علمی، آموزشی و تخصصی گسترش دهیم و شبکه آموزش به عنوان شبکه اصلی و محوری این میدان، وظیفه ای اساسی بر عهده دارد.

مدیر شبکه آموزش با اشاره به نقش محوری جوانان در همه عرصه های انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس و نهضت علمی نرم افزاری کشور خواستار ارائه تجربیات جوانان نسل انقلاب و دفاع مقدس به جوانان مستعد امروز شد.

وی با اشاره به مجاهدت های شهدای مدافع حرم در دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب اسلامی، جوشش این جوانان شهید در عرصه دفاع از مکتب اهل بیت را ناشی از انتقال درست مفاهیم انقلاب به ایشان دانست.

همچنین در این مراسم، ساری ضمن ارائه گزارشی موفقیت های شبکه آموزش سیما را مدیون تلاش تمامی همکاران خود عنوان و تصریح کرد: این شبکه با مدیریت دکتر احمدی افزادی که فردی مومن و اندیشمند است، روزهای خوبی را شاهد خواهد بود.

در پایان این مراسم احمدی افزادی حکم مدیریت شبکه آموزش را از قائم مقام معاون سیما تحویل گرفت و همچنین از خدمات چند ساله حسین ساری مدیر سابق این شبکه قدردانی شد.

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید