Iranian Agriculture News Agency

ویدا جیلانچی در تازه ترین نمایشگاهش با عنوان «آرامش معاصر» 12 اثر نقاشی با موضوع کافه های شهر تهران را در معرض دید عموم قرار داده است.

نمایشگاه نقاشی ویدا جیلانچی با موضوع کافه های شهر تهران
 
به گزارشایانا به نقل ان نمایشگاه ، مخاطب در مواجه با این آثار که با تکنیک اکریلیک و رنگ و روغن کشیده شده است با مجموعه ای از  احساسات و عواطف درحالتها وموقعیتهای متفاوت در کافه های شهر تهران مواجه می شود .از این رو جیلانچی تلاش کرده است تا در آثارش به نقش کافه ها در ایجاد آرامش در انسان معاصر نگاهی ویژه  و متفاوت داشته باشد.

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است : در زندگی معاصر آدم ها  اکثرا هنگام خوشحالی، ناراحتی، قرار ملاقات، با همراه یا به تنهایی و... به کافه می روند و معمولا به حال بهتری می رسند و اوقات آرامی را سپری می کنند. می توان گفت کافه به نوعی جایگاه آرامش معاصرمان شده است .ازاین رو تلاش کرده ام با رنگ ها وخطوط مورد علاقه ام سعی در به تصویر کشیدن این مهم  داشته باشم.

ویدا جیلانچی تاکنون در نمایشگاه های داخلی و بین المللی بسیاری حضور داشته است که از میان آنها می توان به نمایشگاه گروهی با پیشکسوتان گالری کمال الملک (۱۳۸۳) ،نمایشگاه نقاشی با موضوع عرفان در فرهنگسرای نیاوران (۱۳۹۶) ،نمایشگاه گروهی نقاشی در  ترکیه (۱۳۹۶) ، حضور در ارت فیر ارت پادوا ایتالیا (۱۳۹۶) ، نمایشگاه گروهی نقاشی در  موزه معاصر فرهنگستان هنر (۱۳۹۷) و ... اشاره کرد .
 نمایشگاه نقاشی آرامش معاصر اولین  نمایشگاه انفرادی او است که از تاریخ 26 مرداد ماه آغاز به کار کرده است و تا تاریخ 13 شهریورماه در گالری کاما دایر استعلاقمندان جهت بازدید می توانند همه روزه از ساعت 11 تا  21به نشانی تهران، خیابان پاسداران، خیابان گلستان دهم، پلاک ۴۴، ساختمان فرین، طبقه دوم  مراجعه کنند.

برگزاری نمایشگاه نقاشی با موضوع کافه های شهر تهران

انتهای پیام

دیدگاه تان را بنویسید